Twee-onder-één-kap te koop: De Keulen 5, Hoogkarspel

De Keulen 5

Plan Noord, Drechterland

€ 525.000
Buurt Plan Noord, HoogkarspelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Dekamarkt op 342m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Hoogkarspel

Deze hoekwoning aan De Keulen 5 ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 156 m² woonoppervlak en een perceel van 511 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1978 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Drechterland.

De buurt Plan Noord

Plan Noord is een rustige wijk in Hoogkarspel, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 7,13 en merkt op: "Politie is te laat voor alle meldingen." De buurt telt 945 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een typische buurt Plan Noord met een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt om de hoek (342 m) of de Albert Heijn twee straten verder (557 m). Kinderen kunnen naar de Meester Spigtschool op 339 m of Basisschool 't Skitteljacht op 704 m. Het treinstation is op 1,2 km. De gemeente Drechterland biedt verder een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder CMK Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 3.365
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte511m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
GemeenteDrechterland

Locatie

De Keulen 5, Hoogkarspel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Sven
10-07-2025
Goed

Politie is te laat voor alle meldingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Plan Noord

Inwoners945
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dekamarkt
Raadhuisplein 4
342m
Albert Heijn
Streekweg 210
557m
Dekamarkt
Fresialaan 7
1951m

Scholen

24 binnen 5 km

Meester Spigtschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
339m
Basisschool't Skitteljacht
Basisonderwijs · 172 leerlingen
704m
Het Kerspel
Basisonderwijs · 310 leerlingen
728m

Veelgestelde vragen

Over De Keulen 5, Hoogkarspel

Welk energielabel heeft De Keulen 5?

De woning aan De Keulen 5 in Hoogkarspel heeft energielabel C.

Is €525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 156 m² met een perceel van 511 m² in Hoogkarspel. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1978. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Plan Noord om in te wonen?

Plan Noord is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met een relatief groot aandeel ouderen. Er is één beoordeling van een bewoner die een 7,13 geeft en opmerkt dat de politie traag reageert op meldingen. De buurt heeft een dorps karakter en is veilig met slechts 11 misdrijven per jaar.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een Dekamarkt (342 m) en Albert Heijn (557 m) voor boodschappen. Er zijn meerdere basisscholen, waaronder Meester Spigtschool (339 m) en Basisschool 't Skitteljacht (704 m). Het treinstation ligt op 1,2 km, en er is een restaurant en bibliotheek op 400-500 m.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik redelijk is, maar niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1978.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 511 m² groot, wat ruim is voor een twee-onder-één-kapwoning. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar met zo'n perceel is er voldoende ruimte voor een tuin en eventueel een schuur of terras.

Is er een garage of parkeergelegenheid?

De advertentie vermeldt geen garage of parkeergelegenheid. In de buurt Plan Noord is parkeren op straat gebruikelijk. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar specifieke parkeermogelijkheden.

CMK Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
CMK Makelaars
planet.nl
Bekijk
CMK Makelaars
cmkmakelaars.nl
Bekijk
CMK Makelaars, daar voel je je thuis!
pararius.nl
Bekijk
CMK Makelaars, daar voel je je thuis!
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Plan Noord

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDe Keulen 5, Hoogkarspel
Bekijk