De Klomp 7

’s-Heerenberg oostelijke uitbreiding, Montferland

€ 397.000
Buurt ’s-Heerenberg oostelijke uitbreiding, 'S-HeerenbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-een-kapwoning in 's-Heerenberg

Deze woning aan De Klomp 7 ademt rust en ruimte. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 196 m² is het een fijne plek voor wie graag binnen en buiten leeft. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €397.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Montferland.

De buurt: 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding

De buurt 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 6,13. Een bewoner zegt: "Prima." Een ander noemt het "Gezellige buurt, beetje versteend in de tijd vergeleken met de rest, veel hangjeugd." De buurt telt 3715 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Pastoor Galamaschool, die twee straten verder ligt. De openbare basisschool 't Montferland is tien minuten lopen. De gemeente Montferland biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 397.000
Prijs per m²€ 4.093
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte196m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
Buurt’s-Heerenberg oostelijke uitbreiding
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

De Klomp 7, 'S-Heerenberg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.8
Fleur
10-08-2025
Prima

Marit

5.5
Sander
04-05-2025
Gezellige buurt, beetje versteend in de tijd vergeleken met de rest, veel hangjeugd

Het kan beter, veel hangjongeren en overlast

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s-Heerenberg oostelijke uitbreiding

Inwoners3.715
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Plantsoensingel Midden 2
935m
Aldi
Molenpoortstraat 16
1464m
Jumbo
Stadsplein 71
1473m

Scholen

6 binnen 5 km

Pastoor Galamaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
319m
Openbare Basisschool 't Montferland
Basisonderwijs · 315 leerlingen
1003m
Mariabasisschool
Basisonderwijs · 218 leerlingen
1177m

Veelgestelde vragen

Over De Klomp 7, 'S-Heerenberg

Welk energielabel heeft De Klomp 7?

De woning aan De Klomp 7 in 'S-Heerenberg heeft energielabel B.

Is €397.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €397.000 is marktconform voor een twee-onder-een-kapwoning uit 1992 met 97 m² woonoppervlak en energielabel B in 's-Heerenberg. De prijs per m² ligt rond de €4.093, wat gebruikelijk is in deze regio. Het perceel van 196 m² biedt een ruime tuin.

Hoe is de buurt 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft veel eengezinswoningen. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 6,13. Er wordt melding gemaakt van hangjeugd, maar over het algemeen is het een prima woonomgeving. De buurt heeft 3715 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je de Pastoor Galamaschool (319 m) en de openbare basisschool 't Montferland (1003 m). Ook de Mariabasisschool (1177 m) is goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem, op 9,1 km afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de PLUS is op 935 m afstand, goed voor de dagelijkse boodschappen. Ook Aldi (1464 m) en Jumbo (1473 m) zijn op loopafstand. In totaal zijn er vijf supermarkten binnen 5 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 10,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is matig stedelijk (omgevingsadressendichtheid 944), wat betekent dat voorzieningen op rijafstand liggen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een duurzaam woonhuis.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.