Twee-onder-één-kap te koop: de Nederlanden 4, Noord-Scharwoude

de Nederlanden 4

Noord-Scharwoude West, Dijk en Waard

€ 612.500
Buurt Noord-Scharwoude West, Noord-ScharwoudeBekijk buurt
Albert Heijn op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze woning uit 1910 ademt sfeer en karakter. Met 95 m² woonoppervlak en een ruime tuin op een perceel van 333 m² is het een fijne plek om te wonen. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €612.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Dijk en Waard, maar de woning is wel uniek door zijn ouderwetse uitstraling.

Buurt Noord-Scharwoude West

Noord-Scharwoude West is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven. De buurt Noord-Scharwoude West heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2, wat duidt op een mix van stellen en gezinnen.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 300 meter. Ook Vomar en Aldi zijn op loopafstand. Voor de kinderen is basisschool De Wijde Veert twee straten verder, op 250 meter. Iets verderop, op 600 meter, vind je IKC Waterrijk. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bakker Schoon Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 612.500
Prijs per m²€ 6.447
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtNoord-Scharwoude West
WijkNoord-Scharwoude
GemeenteDijk en Waard

Locatie

de Nederlanden 4, Noord-Scharwoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord-Scharwoude West

Inwoners2.355
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Noord-Scharwoude West

Woningvoorraad1.064
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 522
304m
Vomar
Voorburggracht 230
640m
Aldi
Oostelijke Randweg 1
706m

Scholen

34 binnen 5 km

De Wijde Veert
Basisonderwijs · 544 leerlingen
244m
IKC Waterrijk
Basisonderwijs · 220 leerlingen
568m
CSG Jan Arentsz voor vmbo, havo, vwo
Voortgezet onderwijs · 519 leerlingen
1751m

Veelgestelde vragen

Over de Nederlanden 4, Noord-Scharwoude

Welk energielabel heeft de Nederlanden 4?

De woning aan de Nederlanden 4 in Noord-Scharwoude heeft energielabel C.

Is de prijs van €612.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 73% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€355.000). De woning is echter een twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel, terwijl het buurtgemiddelde over alle koopwoningen gaat. Verkochte woningen in de buurt hadden een gemiddelde prijs van €625.000, dus de vraagprijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de buurt Noord-Scharwoude West?

Noord-Scharwoude West is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.