Twee-onder-één-kap te koop: De Sitterlaan 7, Veldhoven
KopenVeldhoven2-onder-1-kapwoningenDe Sitterlaan 7

De Sitterlaan 7

Zonderwijk, Veldhoven

€ 1.295.000
Buurt Zonderwijk, VeldhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 237m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 147 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 48 dagen
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

De Sitterlaan 7: een royale twee-onder-één-kapwoning in Veldhoven

Deze karakteristieke twee-onder-één-kapwoning uit 1967 staat op een ruim perceel van 700 m² in de rustige buurt Zonderwijk. Met 237 m² woonoppervlak biedt de woning veel ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €1.295.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de gunstige ligging. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Veldhoven.

Zonderwijk: een gewaardeerde, groene buurt

Zonderwijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Fijne rustige buurt met alles in de buurt wat je nodig hebt. Zoals supermarkten, huisartspraktijk, Tandarts, scholen. De buren zijn vriendelijk." De buurt telt ruim 3400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Zonderwijk staat bekend om zijn ruime opzet en voorzieningen.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn en Aldi voor de dagelijkse boodschappen. Basisschool De Brembocht en Basisschool EigenWijs zijn op loopafstand. Ook een huisartspraktijk en tandarts zitten in de buurt. De gemeente Veldhoven biedt verder volop recreatiemogelijkheden, met parken en plantsoenen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Schans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 5.464
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte700m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtZonderwijk
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

De Sitterlaan 7, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Macey
19-07-2023
Geweldig

Fijne rustige buurt met alles in de buurt wat je nodig hebt. Zoals supermarkten, huisartspraktijk, Tandarts, scholen. De buren zijn vriendelijk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zonderwijk

Inwoners3.470
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Zonderwijk

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 359.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Mira 25
555m
Aldi
Mira 23a
568m
Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
583m

Scholen

31 binnen 5 km

De Brembocht (2 locaties 't Look en Zilverackers)
Basisonderwijs · 369 leerlingen
455m
Basisschool EigenWijs
Basisonderwijs · 299 leerlingen
655m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Verrekijker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over De Sitterlaan 7, Veldhoven

Welk energielabel heeft De Sitterlaan 7?

De woning aan De Sitterlaan 7 in Veldhoven heeft energielabel D.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Zonderwijk (€927.889) en ook boven de mediaan (€665.000). De woning is echter met 237 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 184 m², en het perceel is met 700 m² royaal. De prijs per m² (€5.464) ligt hoger dan het buurtgemiddelde van €4.507 per m², wat deels wordt verklaard door de gunstige ligging en het ruime perceel.

Hoe is de buurt Zonderwijk om in te wonen?

Zonderwijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (78% van de woningvoorraad). Er wonen veel gezinnen met kinderen (585 huishoudens) en ouderen (730 inwoners van 65+). De buurt heeft een lage misdaadcijfer (89 misdrijven per jaar) en een bewoner noemt het een 'fijne rustige buurt met alles in de buurt'. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisartspraktijk zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1967, maar in de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 33% label A of beter. Label D betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is dan nieuwere woningen, wat kan leiden tot hogere stookkosten. Het is niet ongebruikelijk voor een woning van deze leeftijd, maar je kunt overwegen om te investeren in isolatie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,7 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of 30 minuten met de fiets. De woning is daardoor meer gericht op autogebruik voor woon-werkverkeer, al zijn er ook busverbindingen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Brembocht (twee locaties) ligt op 455 meter, Basisschool EigenWijs op 655 meter en de Rooms Katholieke Basisschool Op Dreef op 1023 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (De Verrekijker) op 659 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 1,6 km afstand.