Twee-onder-één-kap te koop: De Spijkert 6, Nuenen

De Spijkert 6

Eeneind, Nuenen, Gerwen en Nederwetten

€ 1.195.000
Buurt Eeneind, NuenenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze twee-onder-één-kapwoning aan De Spijkert 6 in Nuenen ademt rust en ruimte. Met 225 m² woonoppervlak op een perceel van 678 m² is het een royale woning voor wie van groen en stilte houdt. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en ligging. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten voor een prijsvergelijking.

De buurt Eeneind

De woning ligt in de buurt Eeneind, een landelijke woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 730 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn koopwoningen en het is niet stedelijk.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl of Jumbo, beide op ruim een kilometer afstand. Voor de kinderen is basisschool De Crijnsschool om de hoek, op 800 meter lopen. Ook de Eenbes brede school De Wentelwiek is goed bereikbaar. De gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op een kilometer afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Soetens Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 5.311
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte678m²
Bouwjaar1983
EnergielabelA
BuurtEeneind
WijkNuenen
GemeenteNuenen, Gerwen en Nederwetten

Locatie

De Spijkert 6, Nuenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Eeneind

Inwoners730
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Lidl
Hoge Brake 8
1381m
Jumbo
Hoge Brake 36-40
1393m
SPAR express
Smits van Oyenlaan 1002
1859m

Scholen

52 binnen 5 km

De Crijnsschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
821m
Eenbes brede school De Wentelwiek
Basisonderwijs · 263 leerlingen
1259m
't Mooiste Blauw
Basisonderwijs · 205 leerlingen
1653m

Veelgestelde vragen

Over De Spijkert 6, Nuenen

Welk energielabel heeft De Spijkert 6?

De woning aan De Spijkert 6 in Nuenen heeft energielabel A.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Nuenen. De woning heeft een groot woonoppervlak van 225 m², een ruim perceel van 678 m² en energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Nuenen, in de buurt Eeneind. Het treinstation is op 5,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn op ruim een kilometer, goed te doen met de fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1983 met een woonoppervlak van 225 m² en een perceel van 678 m². Het energielabel is A, wat duidt op een zuinige woning. De woning heeft een royale indeling en ligt in een rustige, groene omgeving.