Twee-onder-één-kap te koop: Donksestraat 2, Sint-Michielsgestel
1 uur geleden ontdekt

Donksestraat 2

Maaskantje, Sint-Michielsgestel

€ 945.000
Buurt Maaskantje, Sint-MichielsgestelBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 296m²
296m² woonoppervlakte
Jumbo op 433m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning met een flinke tuin

Deze woning uit 1935 heeft een authentieke uitstraling en een royale oppervlakte van 296 m². Met een perceel van 660 m² is er veel buitenruimte. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de ligging in een rustige buurt. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Sint-Michielsgestel voor vergelijkbaar aanbod.

Maaskantje: een rustige, groene buurt

Maaskantje is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Goeie buurt, betrokken en behulpzaam.' De buurt telt ruim 1.600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Lees meer over de buurt Maaskantje.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Basisschool Fonkel en Basisschool De Wegwijzer. Een restaurant vind je twee straten verder. De omgeving is rustig, maar voorzieningen zijn dichtbij. Ontdek wat de gemeente Sint-Michielsgestel te bieden heeft.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Meeuwis og.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 3.193
Woonoppervlakte296m²
Perceeloppervlakte660m²
Bouwjaar1935
EnergielabelF
BuurtMaaskantje
WijkDen Dungen
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Donksestraat 2, Sint-Michielsgestel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
luna
21-08-2025
gezellig

Goeie buurt, betrokken en behulpzaam.

Buurt statistieken

Gegevens uit Maaskantje

Inwoners1.655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Maaskantje 29
433m
Aldi
Oude Schoolstraat 6
2642m
PLUS
Mercuriusplein 30
2720m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
497m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 239 leerlingen
601m
Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 267 leerlingen
2053m

Veelgestelde vragen

Over Donksestraat 2, Sint-Michielsgestel

Welk energielabel heeft Donksestraat 2?

De woning aan Donksestraat 2 in Sint-Michielsgestel heeft energielabel F.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Maaskantje. De woning is echter ruim (296 m²) met een groot perceel (660 m²) en heeft een authentiek karakter uit 1935. Het energielabel F betekent wel dat er hoge stookkosten verwacht kunnen worden.

Hoe is de buurt Maaskantje om in te wonen?

Maaskantje is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners omschrijven het als een 'goeie buurt, betrokken en behulpzaam'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps en gemoedelijk.