Twee-onder-één-kap te koop: Dorpsstraat 34, Uithoorn
KopenUithoorn2-onder-1-kapwoningenDorpsstraat 34

Dorpsstraat 34

Dorpscentrumcentrum, Uithoorn

€ 945.000
Buurt Dorpscentrumcentrum, UithoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 268m²
268m² woonoppervlakte
Vomar op 41m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze royale twee-onder-één-kapwoning aan de Dorpsstraat in Uithoorn ademt de sfeer van een klassiek dorpshuis met veel ruimte. Met 268 m² woonoppervlak en een perceel van 338 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1960. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de ligging. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Uithoorn.

Buurt Dorpscentrumcentrum

De woning staat in de buurt Dorpscentrumcentrum, het kloppende hart van Uithoorn. De buurt telt zo'n 1500 inwoners en is gemengd: veel gezinnen, maar ook alleenstaanden. Het is een levendige omgeving met winkels en horeca op loopafstand. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Vomar, letterlijk om de hoek op 41 meter. Ook Albert Heijn is twee straten verder, op 172 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen als het Duet (tien minuten lopen) en De Springschans (ook tien minuten). De gemeente Uithoorn biedt verder een bibliotheek en parken op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A2 bedrijfsmakelaars (backoffice) aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 3.526
Woonoppervlakte268m²
Perceeloppervlakte338m²
Bouwjaar1960
EnergielabelG
BuurtDorpscentrumcentrum
WijkDorpscentrum
GemeenteUithoorn

Locatie

Dorpsstraat 34, Uithoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorpscentrumcentrum

Inwoners1.500
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Vomar
Prinses Irenelaan 1-3
41m
Albert Heijn
Amstelplein 37
172m
Albert Heijn
Zijdelwaardplein 84
1499m

Scholen

21 binnen 5 km

het Duet
Basisonderwijs · 412 leerlingen
858m
De Springschans
Basisonderwijs · 424 leerlingen
988m
OBS De Kajuit
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1064m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 34, Uithoorn

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 34?

De woning aan Dorpsstraat 34 in Uithoorn heeft energielabel G.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1960 met energielabel G. De woning is wel erg ruim (268 m²) en staat in het centrum van Uithoorn. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de uiteindelijke verkoopprijs.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, waardoor je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Uithoorn, dicht bij winkels en voorzieningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen. De omgevingsadressendichtheid is 1323, wat duidt op een matig stedelijk gebied.