Twee-onder-één-kap te koop: Dreef 2, Vlist
Verkocht onder voorbehoud

Dreef 2

Vlist, Krimpenerwaard

€ 645.000
Buurt Vlist, VlistBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Vlist

Aan de Dreef in Vlist staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1975. Het huis ademt de sfeer van het platteland: rustig, groen en ruim. Met 149 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 500 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Krimpenerwaard.

Vlist: een dorp met karakter

Vlist is een klein dorp in de Krimpenerwaard, met ongeveer 520 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: 85 van de 206 huishoudens hebben kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is er rustig, met slechts 10 misdrijven in de buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Lidl, ligt op ruim drie kilometer afstand. Ook PLUS en SPAR zijn op rijafstand. Voor schoolgaande kinderen is er basisonderwijs op drie kilometer, zoals obs De Vlieger. Het voortgezet onderwijs vind je in Schoonhoven, op zo'n drie kilometer. Het dorp zelf heeft een restaurant op loopafstand. De gemeente Krimpenerwaard biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ML2 Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 4.329
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar1975
EnergielabelD
BuurtVlist
WijkVlist
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Dreef 2, Vlist

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlist

Inwoners520
Mannen56%
Vrouwen45%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Lidl
Albert Plesmanstraat 15
3127m
PLUS
Adam van Vianenstraat 100
3201m
PLUS
Goudseweg 22
3455m

Scholen

12 binnen 5 km

obs De Vlieger
Basisonderwijs · 95 leerlingen
2934m
Schoonhovens College, locatie Vlisterweg
Voortgezet onderwijs · 425 leerlingen
2971m
CSG Willem De Zwijger
Voortgezet onderwijs · 898 leerlingen
3009m

Veelgestelde vragen

Over Dreef 2, Vlist

Welk energielabel heeft Dreef 2?

De woning aan Dreef 2 in Vlist heeft energielabel D.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 149 m² in Vlist. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het perceel is met 500 m² ruim. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Vlist?

Vlist ligt in het groene hart van de Krimpenerwaard. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,3 kilometer afstand. Voor de auto zijn er provinciale wegen in de buurt. De meeste voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, zijn op drie tot vier kilometer afstand, dus een auto is handig.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1975 met een woonoppervlak van 149 m² en een perceel van 500 m². Het energielabel is D. De woning heeft een rustige ligging aan de Dreef in Vlist. De exacte indeling en staat van onderhoud kun je het beste zelf beoordelen tijdens een bezichtiging.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op rijafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is obs De Vlieger op 2,9 kilometer. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij het Schoonhovens College op 3 kilometer. Ook andere scholen zoals CSG Willem De Zwijger zijn binnen 3,5 kilometer bereikbaar.

Hoe is de buurt Vlist om in te wonen?

Vlist is een klein dorp met ongeveer 520 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving met veel gezinnen. De buurt heeft weinig criminaliteit (10 misdrijven). Voorzieningen zoals winkels en scholen zijn op enkele kilometers afstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.