Twee-onder-één-kap te koop: Eemdijk 42, Eemdijk

Eemdijk 42

Eemdijk, Bunschoten

€ 875.000
Buurt Eemdijk, EemdijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het rustige Eemdijk

Deze woning uit 1916 ademt historie en biedt met 170 m² woonoppervlak en een flink perceel van 780 m² veel ruimte. Het energielabel B is een mooie plus voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Bunschoten.

De buurt Eemdijk

Eemdijk is een kleine, landelijke buurt met 815 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en een hoge koopwoningquote van 90%.

Het dagelijks leven in Eemdijk

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op ruim 2,5 km afstand. Basisschool CBS School met de bijbel ligt op loopafstand, op 600 meter. Andere scholen, zoals CBS De Grondtoon, zijn wat verder weg. De gemeente Bunschoten biedt voorzieningen zoals een restaurant op 600 meter en een park op 3 km.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Snel ERA Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 5.147
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar1916
EnergielabelB
BuurtEemdijk
WijkWijk 00
GemeenteBunschoten

Locatie

Eemdijk 42, Eemdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Eemdijk

Inwoners815
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Anthon van der Horstlaan 2
2718m
Albert Heijn
Tuinfluiter 1
3001m
Lidl
Broerswetering 8
3012m

Scholen

12 binnen 5 km

CBS School met de bijbel
Basisonderwijs · 66 leerlingen
599m
CBS De Grondtoon
Basisonderwijs · 157 leerlingen
2560m
GBS Groen van Prinstererschool
Basisonderwijs · 191 leerlingen
2560m

Veelgestelde vragen

Over Eemdijk 42, Eemdijk

Welk energielabel heeft Eemdijk 42?

De woning aan Eemdijk 42 in Eemdijk heeft energielabel B.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Eemdijk. De woning heeft een groot perceel van 780 m² en een energielabel B, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar door de unieke combinatie van bouwjaar, oppervlakte en perceel is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Eemdijk?

Eemdijk is een rustig dorp in de gemeente Bunschoten. Het treinstation ligt op 7,2 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (69), wat duidt op een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is CBS School met de bijbel op 600 meter afstand. Andere basisscholen zoals CBS De Grondtoon en GBS Groen van Prinstererschool liggen op ongeveer 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Bunschoten of Spakenburg, op 4,2 km afstand.