Twee-onder-één-kap te koop: Eikenrodelaan 100BV, Amstelveen
KopenAmstelveen2-onder-1-kapwoningenEikenrodelaan 100BV

Eikenrodelaan 100BV

Randwijck Oost, Amstelveen

€ 575.000
Buurt Randwijck Oost, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 229m²
173% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Amstelveen

Deze woning aan de Eikenrodelaan in Amstelveen is een echte verrassing: een ruime twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 229 m² en een perceel van 322 m². Het bouwjaar 1968 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar de afwerking is modern. De prijs van €575.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Amstelveen.

De buurt Randwijck Oost

De woning ligt in de buurt Randwijck Oost, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 3780 inwoners en kent een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de nabijheid van parken en plantsoenen zorgt voor een groene uitstraling. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is veilig en heeft een goede mix van woningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Om de hoek vind je Albert Heijn op 173 meter, en Jumbo op 317 meter. Ook scholen zijn dichtbij: de Roelof Venema School ligt op 145 meter en de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 215 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Bruggen Amsterdam-Oost en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.511
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte322m²
Bouwjaar1968
BuurtRandwijck Oost
WijkRandwijck
GemeenteAmstelveen

Locatie

Eikenrodelaan 100BV, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Randwijck Oost

Inwoners3.780
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Randwijck Oost

Woningvoorraad1.691
Gem. WOZ-waarde€ 563.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen36%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
173m
Jumbo
Rembrandtweg 617-635
317m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
859m

Scholen

102 binnen 5 km

Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
145m
Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
215m
St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
687m

Veelgestelde vragen

Over Eikenrodelaan 100BV, Amstelveen

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€664.729) en boven de mediaan (€469.000). Met 229 m² woonoppervlak is de prijs per m² ongeveer €2.511, wat aanzienlijk lager is dan het buurtgemiddelde van €6.525 per m². De prijs lijkt daarmee marktconform voor een royale twee-onder-één-kapwoning.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 229 m² en een perceel van 322 m². Dat is fors meer dan het buurtgemiddelde van 84 m². Het bouwjaar is 1968, dus de woning heeft een klassieke indeling met veel ruimte.

Wat is de ligging van de woning in Amstelveen?

De woning staat in de buurt Randwijck Oost, een rustige woonwijk met veel groen. Het treinstation ligt op 3,7 km afstand, maar bushaltes zijn in de buurt. De omgeving is stedelijk met een hoge dichtheid, maar parken en plantsoenen zijn op loopafstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Roelof Venema School op 145 meter, en Albert Heijn op 173 meter. Ook Jumbo en Dirk zijn binnen een kilometer te vinden.

Wat is het energielabel van de woning?

In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, 22,2% label B, en 33,3% label D of lager.

Hoe veilig is de buurt Randwijck Oost?

In de buurt zijn 106 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met 3780 inwoners relatief laag is. De buurt oogt rustig en groen, en de cijfers wijzen op een veilige leefomgeving.

Van Bruggen Amsterdam-Oost
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Van Bruggen Amsterdam-Oost