Twee-onder-één-kap te koop: Elementen 38, Zeewolde

Elementen 38

Buurt 4, Zeewolde

€ 785.000
Buurt Buurt 4, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
59% groter dan gemiddeld in de buurt
Dekamarkt op 405m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Zeewolde

Deze woning aan Elementen 38 ademt ruimte en licht. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van 349 m² is het een flinke gezinswoning, gebouwd in 2012 en voorzien van energielabel A+. De vraagprijs van €785.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en het energielabel. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Zeewolde voor vergelijkbare woningen.

Buurt 4: een ruime, groene wijk

De woning staat in buurt Buurt 4, een wijk met veel eengezinswoningen en een rustige, groene uitstraling. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat zorgt voor een open en ruime omgeving. In de buurt wonen veel gezinnen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, kindvriendelijke buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die op een paar minuten lopen ligt. Ook PLUS, Vomar, Lidl en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Kaleidoscoop en Openbare Basisschool Panta Rhei, beide op loopafstand. De gemeente Zeewolde biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Greenfield Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 3.985
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte349m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA+
BuurtBuurt 4
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Elementen 38, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurt 4

Inwoners5.565
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Buurt 4

Woningvoorraad1.959
Gem. WOZ-waarde€ 419.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Dekamarkt
Molenplein 1
405m
PLUS
Aquamarijn 21
1236m
Vomar
Flevoplein 6
1240m

Scholen

17 binnen 5 km

Kaleidoscoop
Basisonderwijs · 310 leerlingen
415m
Openbare Basisschool Panta Rhei
Basisonderwijs · 332 leerlingen
482m
Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over Elementen 38, Zeewolde

Welk energielabel heeft Elementen 38?

De woning aan Elementen 38 in Zeewolde heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €785.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 42% boven het buurtgemiddelde van €553.173, maar de woning is ook 59% groter dan gemiddeld (197 m² versus 124 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.793, wat bij 197 m² neerkomt op €944.221. De vraagprijs is dus lager dan dat gemiddelde, maar hoger dan de mediaan. Het is een royale woning met een uitstekend energielabel, wat de prijs verklaart.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Buurt 4 is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus het is er ruim en niet te druk. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de Dekamarkt is dichtbij. De buurt is veilig: het aantal misdrijven is laag. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. In de buurt heeft slechts 9% van de koopwoningen label A+, dus dit is een groot pluspunt. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label draagt bij aan een duurzaam en comfortabel woonklimaat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Kaleidoscoop en Openbare Basisschool Panta Rhei liggen op ongeveer 400-500 meter. Ook Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog en Basisschool In de Lichtkring zijn binnen een kwartier lopen te bereiken. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar ook dat is goed bereikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,5 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of fiets. Binnen Zeewolde zijn er busverbindingen, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De woning is goed bereikbaar via de weg.