Twee-onder-één-kap te koop: Europalaan 58, Sas Van Gent
Verkocht onder voorbehoud

Europalaan 58

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 298.500
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rustig wonen in Sas van Gent

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Europalaan ademt rust en ruimte. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 260 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €298.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Terneuzen.

Kern Sas van Gent

De buurt Kern Sas van Gent is een dorpse wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: 'Goed genoeg voor een gezin', al merkt hij op dat 'buren kunnen niet goed parkeren'. De beoordeling is gebaseerd op één review. De buurt telt ruim 3500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Kern Sas van Gent heeft een gemoedelijke sfeer.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op een kwartier lopen. De kinderen gaan naar Basisschool De Statie, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook Lidl, twee straten verder. De gemeente Terneuzen is een rustige omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 298.500
Prijs per m²€ 2.017
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar1983
EnergielabelB
BuurtKern Sas van Gent
WijkKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen

Locatie

Europalaan 58, Sas Van Gent

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jaap
31-05-2024
Goed genoeg voor een gezin

Buren kunnen niet goed parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sas van Gent

Inwoners3.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminalaan 9
1238m
Lidl
Tramstraat 26
1334m
SPAR
Waterpoortstraat 4
5463m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool De Statie
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1103m
Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke
Basisonderwijs · 100 leerlingen
2718m

Veelgestelde vragen

Over Europalaan 58, Sas Van Gent

Welk energielabel heeft Europalaan 58?

De woning aan Europalaan 58 in Sas Van Gent heeft energielabel B.

Is €298.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €298.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1983 met 148 m² woonoppervlak en energielabel B in Sas van Gent. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het perceel van 260 m² is ruim, wat de prijs ondersteunt.

Hoe is de buurt Kern Sas van Gent om in te wonen?

Kern Sas van Gent is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Een bewoner beoordeelt de buurt met een 7,5 en noemt het 'goed genoeg voor een gezin', al is parkeren soms een punt. De buurt heeft basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand.