Twee-onder-één-kap te koop: Frederiksoordweg 44, Pieterburen
KopenHet Hogeland2-onder-1-kapwoningenFrederiksoordweg 44

Frederiksoordweg 44

Pieterburen, Het Hogeland

€ 415.000
Buurt Pieterburen, PieterburenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Pieterburen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Frederiksoordweg 44 staat in het rustige Pieterburen, een dorp in de gemeente Het Hogeland. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 446 m² is er volop ruimte. De woning uit 2001 heeft energielabel A+, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Het Hogeland.

De buurt Pieterburen

Pieterburen is een klein dorp met zo'n 285 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel oudere bewoners: een derde is 65 jaar of ouder. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er ongetwijfeld dorps en gemoedelijk.

Het dagelijks leven

De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op ruim 4 km afstand, dus voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto. Gelukkig ligt de Montessori Basisschool De Getijden op nog geen 100 meter lopen. Ook kinderdagverblijven en een park of plantsoen zijn op loopafstand. De gemeente Het Hogeland biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via makelaardij Stenekes aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 2.243
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte446m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA+
BuurtPieterburen
WijkOude Land
GemeenteHet Hogeland

Locatie

Frederiksoordweg 44, Pieterburen

Buurt statistieken

Gegevens uit Pieterburen

Inwoners285
Mannen51%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Raadhuisstraat 10
4233m
Coop
Heerestraat 16
5800m
Jumbo
Nije Nering 2
6920m

Scholen

3 binnen 5 km

Montessori Basisschool De Getijden
Basisonderwijs · 61 leerlingen
111m
IKC De Linde
Basisonderwijs · 165 leerlingen
4681m
Basisschool Mandegoud
Basisonderwijs · 98 leerlingen
4689m

Veelgestelde vragen

Over Frederiksoordweg 44, Pieterburen

Welk energielabel heeft Frederiksoordweg 44?

De woning aan Frederiksoordweg 44 in Pieterburen heeft energielabel A+.

Is €415.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €415.000 voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2001 met 185 m² en energielabel A+ is marktconform voor Pieterburen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het perceel van 446 m² en de ruime opzet maken het een aantrekkelijke optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Pieterburen?

Pieterburen ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,2 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgevingsadressendichtheid is laag (57), wat aangeeft dat het er rustig is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (111 meter) vind je Montessori Basisschool De Getijden. Binnen 5 km zijn er nog twee andere basisscholen: IKC De Linde en Basisschool Mandegoud. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het dichtstbijzijnde station of verder weg.