Twee-onder-één-kap te koop: George Hendrik Breitnerlaan 16, Nederhorst Den Berg
KopenWijdemeren2-onder-1-kapwoningenGeorge Hendrik Breitnerlaan 16

George Hendrik Breitnerlaan 16

Horn- en Kuijerpolder, Wijdemeren

€ 775.000
Buurt Horn- en Kuijerpolder, Nederhorst Den BergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 227m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een A-label woning

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de George Hendrik Breitnerlaan in Nederhorst Den Berg ademt rust. Met 119 m² woonoppervlak en een perceel van 264 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Wijdemeren.

Horn- en Kuijerpolder: een dorpse buurt

De woning ligt in de buurt Horn- en Kuijerpolder, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1.390 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en groen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die naast de deur zit. De Jozefschool en Warinschool zijn om de hoek. De gemeente Wijdemeren biedt verder een restaurant op loopafstand en een park op tien minuten lopen.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ARENS MAKELAARS | TAXATEURS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 6.513
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte264m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA
BuurtHorn- en Kuijerpolder
WijkNederhorst den Berg
GemeenteWijdemeren

Locatie

George Hendrik Breitnerlaan 16, Nederhorst Den Berg

Buurt statistieken

Gegevens uit Horn- en Kuijerpolder

Inwoners1.390
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorstraat 10
227m
SPAR
Meester C. Kooimancentrum 19
3759m
Vomar
Achtergracht 70
4561m

Scholen

19 binnen 5 km

Jozefschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
333m
Warinschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
487m
Meester Kremerschool
Basisonderwijs · 75 leerlingen
1020m

Veelgestelde vragen

Over George Hendrik Breitnerlaan 16, Nederhorst Den Berg

Welk energielabel heeft George Hendrik Breitnerlaan 16?

De woning aan George Hendrik Breitnerlaan 16 in Nederhorst Den Berg heeft energielabel A.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Wijdemeren met energielabel A. De woning heeft 119 m² woonoppervlak en een perceel van 264 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in de buurt.

Hoe is de buurt Horn- en Kuijerpolder om in te wonen?

Horn- en Kuijerpolder is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, wat het prettig maakt voor dagelijks leven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label A is gunstig.