Twee-onder-één-kap te koop: Grote Kerkstraat 108, Hoogeveen
KopenHoogeveen2-onder-1-kapwoningenGrote Kerkstraat 108

Grote Kerkstraat 108

Oost, Hoogeveen

€ 425.000
Buurt Oost, HoogeveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
Jumbo op 352m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze woning uit 1911 ademt sfeer en karakter. Met 165 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning ligt in de buurt Oost, een rustige woonwijk in Hoogeveen. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een woning van dit type en formaat. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Hoogeveen.

Buurt Oost

De buurt Oost is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. De buurt telt zo'n 2700 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Lidl twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Juliana van Stolbergschool, op vijf minuten lopen, of naar obs Villa Kakelbont. Voor het voortgezet onderwijs is het Roelof van Echten College tien minuten lopen. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.576
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte75m²
Bouwjaar1911
BuurtOost
WijkHoogeveen
GemeenteHoogeveen

Locatie

Grote Kerkstraat 108, Hoogeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oost

Inwoners2.690
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oost

Woningvoorraad1.335
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Tamboerpassage 1
352m
Lidl
Schutsplein 49
934m
Nettorama
Schutsplein 100
935m

Scholen

36 binnen 5 km

Juliana van Stolbergschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
331m
obs Villa Kakelbont
Basisonderwijs · 88 leerlingen
392m
R.K. Basisschool Titus Brandsma
Basisonderwijs · 160 leerlingen
691m

Veelgestelde vragen

Over Grote Kerkstraat 108, Hoogeveen

Is de prijs van €425.000 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 ligt precies op de mediaanprijs van koopwoningen in de buurt Oost. De gemiddelde prijs per m² is €2.947, wat voor deze woning van 165 m² neerkomt op €2.576 per m². Dat is iets onder het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de buurt Oost om in te wonen?

De buurt Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De stedelijkheid is hoog (omgevingsadressendichtheid 2044), maar het voelt niet druk. Er is een park op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Hoogeveen ligt op 1,7 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Juliana van Stolbergschool (331 m), obs Villa Kakelbont (392 m) en R.K. Basisschool Titus Brandsma (691 m). Voor voortgezet onderwijs is het Roelof van Echten College op 725 m.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt Oost. De prijzen variëren van €249.500 tot €624.500. In het afgelopen jaar zijn er 42 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €316.548.

Woonaccent Makelaars Hoogeveen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Woonaccent Makelaars Hoogeveen
huispedia.nl
Bekijk
Woonaccent Natuurlijk
funda.nl
Bekijk