Vrijstaande woning te koop: Bentinckslaan 81, Hoogeveen
KopenHoogeveenVrijstaande woningenBentinckslaan 81

Bentinckslaan 81

Oost, Hoogeveen

€ 497.500
Buurt Oost, HoogeveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 198m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 451m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1931 heeft een authentieke uitstraling en een flinke tuin. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 422 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel F, dus je kunt verwachten dat de stookkosten aan de hoge kant zijn. De vraagprijs van €497.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Hoogeveen.

Buurt Oost

De woning staat in de buurt Oost, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 5 minuten lopen, of bij Lidl en Nettorama op ongeveer 10 minuten. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Juliana van Stolbergschool op 2 minuten lopen en obs Villa Kakelbont op 4 minuten. Voor voortgezet onderwijs is Roelof van Echten College op 7 minuten lopen. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hup en Fidom Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 2.513
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte422m²
Bouwjaar1931
EnergielabelF
BuurtOost
WijkHoogeveen
GemeenteHoogeveen

Locatie

Bentinckslaan 81, Hoogeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oost

Inwoners2.690
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oost

Woningvoorraad1.335
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Tamboerpassage 1
451m
Lidl
Schutsplein 49
841m
Nettorama
Schutsplein 100
867m

Scholen

36 binnen 5 km

Juliana van Stolbergschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
182m
obs Villa Kakelbont
Basisonderwijs · 88 leerlingen
370m
Roelof van Echten College - mavo, havo & vwo
Voortgezet onderwijs · 1032 leerlingen
598m

Veelgestelde vragen

Over Bentinckslaan 81, Hoogeveen

Welk energielabel heeft Bentinckslaan 81?

De woning aan Bentinckslaan 81 in Hoogeveen heeft energielabel F.

Is de prijs van €497.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt ongeveer 15% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €431.000. De mediaanprijs is €425.000. De woning is wel groter dan gemiddeld (198 m² vs 161 m²) en heeft een ruim perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om te betalen voor de karakteristieke bouwstijl.

Wat betekent energielabel F voor de maandlasten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Oost in Hoogeveen om te wonen?