Twee-onder-één-kap te koop: Hoornbloem 42, Apeldoorn

Hoornbloem 42

Sluisoord, Apeldoorn

€ 535.000
Buurt Sluisoord, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 145m²
15% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Apeldoorn

Deze woning uit 1936 heeft een eigen gezicht, met 145 m² woonoppervlak en een flinke tuin. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Apeldoorn, maar de woning is ruim en heeft karakter.

Buurt Sluisoord

Sluisoord is een gemengde buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,3. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar." Een andere noemt het "hopeloos" en voelt zich er niet meer thuis. De buurt Sluisoord heeft een mix van leeftijden, met veel 45-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Dekamarkt, beide om de hoek. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zoals PCBO Prinses Margriet en Gereformeerde Basisschool 't Schrijvertje zijn twee straten verder. De gemeente Apeldoorn biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GOOS Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.690
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte267m²
Bouwjaar1936
EnergielabelC
BuurtSluisoord
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Hoornbloem 42, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.4
Jan Bijsterbosch
13-11-2025
hopeloos

ik woon er nu 55 jaar maar het wordt er niet fijne op in begin was goed wonen ik woon nu alleen mijn ouders zijn allebij hier overleden ik moch blijven wonen maar ik woon nu tussen heel ander soort mensen ik zou wel graag weg willen maar de woning bouw steld zo veel eisen dat ik voloping wel blijft wonen

8.1
Anne
31-10-2023
Welkom

Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar. Als je elkaar tegen komt is er altijd wel contact te leggen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluisoord

Inwoners4.255
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Sluisoord

Woningvoorraad1.828
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Vlijtseweg 184
687m
Dekamarkt
Vlijtseweg 186
687m
Lidl
Operaplein 19
710m

Scholen

80 binnen 5 km

PCBO Prinses Margriet
Basisonderwijs · 133 leerlingen
305m
Gereformeerde Basisschool 't Schrijvertje
Basisonderwijs · 253 leerlingen
422m
Mheenpark
Voortgezet onderwijs · 582 leerlingen
507m

Veelgestelde vragen

Over Hoornbloem 42, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Hoornbloem 42?

De woning aan Hoornbloem 42 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven het gemiddelde in de buurt, waar woningen gemiddeld €412.667 kosten. De mediaanprijs is €389.000. Wel is dit een ruime twee-onder-één-kapwoning van 145 m², terwijl het gemiddelde in de buurt 126 m² is. De prijs per m² is met €3.690 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €3.375.

Hoe is de buurt Sluisoord om in te wonen?

Sluisoord is een gemengde buurt met veel eengezinswoningen en een redelijk groen karakter. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 7,3. De een voelt zich er welkom en waardeert de sociale contacten, terwijl een ander de veranderingen in de buurt minder prettig vindt. Het is een buurt met een mix van leeftijden, van jong tot oud.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel C. Dat is redelijk voor een woning uit 1936. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. In de buurt heeft de helft van de woningen label C en de andere helft label D of lager. Het is dus een gemiddeld zuinige woning voor de buurt.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi, Dekamarkt, Lidl en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals PCBO Prinses Margriet op 300 meter en Gereformeerde Basisschool 't Schrijvertje op 400 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Mheenpark, op 500 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus op loopafstand is het niet, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2055, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, met voldoende voorzieningen in de buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt staan woningen gemiddeld 41 dagen te koop voordat ze verkocht worden. Dat is een normale tot korte verkooptijd. Er zijn op dit moment 3 koopwoningen beschikbaar in Sluisoord, dus het aanbod is beperkt.