Hoekwoning te koop: Akkerwinde 26, Apeldoorn
Onder bod
KopenApeldoornHoekwoningenAkkerwinde 26

Akkerwinde 26

Sluisoord, Apeldoorn

€ 389.000
Buurt Sluisoord, ApeldoornBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Akkerwinde 26 in Apeldoorn heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 393 m² is er genoeg plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €389.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Apeldoorn voor een vergelijking.

De buurt Sluisoord

Sluisoord is een rustige, groene buurt in Apeldoorn. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,3. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar. Als je elkaar tegen komt is er altijd wel contact te leggen." Een andere bewoner, die er al 55 jaar woont, vindt het er minder fijn worden. De buurt telt ruim 4200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Sluisoord heeft een gemiddeld inkomen en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool PCBO Prinses Margriet, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Aldi en Dekamarkt op loopafstand, twee straten verder. Ook Lidl en Jumbo zijn vlakbij. Voor het voortgezet onderwijs is Mheenpark op tien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hunink & Holtrigter Woning- en Bedrijfsmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 3.039
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte393m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtSluisoord
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Akkerwinde 26, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.4
Jan Bijsterbosch
13-11-2025
hopeloos

ik woon er nu 55 jaar maar het wordt er niet fijne op in begin was goed wonen ik woon nu alleen mijn ouders zijn allebij hier overleden ik moch blijven wonen maar ik woon nu tussen heel ander soort mensen ik zou wel graag weg willen maar de woning bouw steld zo veel eisen dat ik voloping wel blijft wonen

8.1
Anne
31-10-2023
Welkom

Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar. Als je elkaar tegen komt is er altijd wel contact te leggen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluisoord

Inwoners4.255
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Sluisoord

Woningvoorraad1.828
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Vlijtseweg 184
848m
Dekamarkt
Vlijtseweg 186
848m
Lidl
Operaplein 19
875m

Scholen

80 binnen 5 km

PCBO Prinses Margriet
Basisonderwijs · 133 leerlingen
414m
Mheenpark (onderbouwlocatie)
Voortgezet onderwijs · 186 leerlingen
545m
Mheenpark
Voortgezet onderwijs · 582 leerlingen
554m

Veelgestelde vragen

Over Akkerwinde 26, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Akkerwinde 26?

De woning aan Akkerwinde 26 in Apeldoorn heeft energielabel D.

Is €389.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.000 is precies gelijk aan de mediaanprijs van koopwoningen in Sluisoord. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.375, wat neerkomt op €432.000 voor 128 m². De prijs is dus marktconform, zeker voor een hoekwoning met een ruim perceel.

Hoe is de sfeer in Sluisoord?

Bewoners geven de buurt een 7,3. De ene bewoner noemt het 'zeer vriendelijk en behulpzaam', terwijl een andere, die er al 55 jaar woont, het minder fijn vindt worden. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool PCBO Prinses Margriet ligt op 400 meter, en de gereformeerde basisschool 't Schrijvertje op 600 meter. Voor voortgezet onderwijs is Mheenpark op 550 meter.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 2,7 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of een korte busrit.

Hoeveel woningen staan er te koop in Sluisoord?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze hoekwoning er één is. De prijzen variëren van €300.000 tot €549.000.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1973. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager. Label D betekent dat isolatie en verwarming aandachtspunten zijn, maar het is niet extreem onzuinig.

Hunink & Holtrigter Woning- en Bedrijfsmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.