Twee-onder-één-kap te koop: Jachtlaan 227-2, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoorn2-onder-1-kapwoningenJachtlaan 227-2

Jachtlaan 227-2

Driehuizen, Apeldoorn

€ 698.500
Buurt Driehuizen, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Apeldoorn

Deze woning uit 1936 heeft een authentieke uitstraling en een flinke tuin. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 370 m² is er ruimte genoeg. De woning ligt in de rustige buurt Driehuizen, waar het aangenaam wonen is. De vraagprijs van €698.500 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Apeldoorn.

De buurt Driehuizen

Driehuizen is een groene, rustige wijk in Apeldoorn. De buurt telt ruim 4600 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met veel koopwoningen. Meer weten over de buurt Driehuizen?

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Dekamarkt en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Wegwijzer, die naast de deur ligt, of naar de Rooms Katholieke Basisschool St Victor, twee straten verder. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 698.500
Prijs per m²€ 4.565
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte370m²
Bouwjaar1936
BuurtDriehuizen
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Jachtlaan 227-2, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehuizen

Inwoners4.605
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehuizen

Woningvoorraad2.236
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Schapendoesweg 2
503m
Dekamarkt
Ordenplein 144
809m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1140m

Scholen

70 binnen 5 km

PCBO De Wegwijzer
Basisonderwijs · 137 leerlingen
85m
Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 246 leerlingen
448m
Vrije School De Vijfster
Basisonderwijs · 202 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over Jachtlaan 227-2, Apeldoorn

Is de vraagprijs van €698.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €750.000 in de buurt, maar die is gebaseerd op één woning. De gemiddelde verkoopprijs van woningen in de buurt was het afgelopen jaar €533.779, dus deze prijs is aan de hoge kant. Het is een ruime twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel, wat de prijs verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op loopafstand van winkels en scholen. Het treinstation van Apeldoorn is op 2,6 km afstand, dus met de fiets of auto goed te bereiken.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben alle woningen energielabel C, dus dat is een indicatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. PCBO De Wegwijzer zit op 85 meter, Rooms Katholieke Basisschool St Victor op 448 meter en Vrije School De Vijfster op 548 meter. Ook voortgezet onderwijs is op 0,7 km afstand.