Twee-onder-één-kap te koop: Jan Steenlaan 22, Loosdrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenWijdemeren2-onder-1-kapwoningenJan Steenlaan 22

Jan Steenlaan 22

Nieuw-Loosdrechtsedijk, Wijdemeren

€ 589.500
Buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk, LoosdrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Loosdrecht

Deze woning aan de Jan Steenlaan ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een royale tuin en een flinke oppervlakte. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €589.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Wijdemeren.

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen of stellen zonder kinderen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die twee straten verder ligt. Ook de Boni en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool IKC-WereldWijs zit om de hoek, en Kindcentrum De Haven is ook dichtbij. Het treinstation ligt op ruim vier kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 589.500
Prijs per m²€ 4.716
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte252m²
Bouwjaar1950
EnergielabelF
GemeenteWijdemeren

Locatie

Jan Steenlaan 22, Loosdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Loosdrechtsedijk

Inwoners6.645
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Loosdrechtsedijk

Woningvoorraad2.772
Gem. WOZ-waarde€ 495.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Nootweg 45
760m
Boni
Rading 146
1268m
Albert Heijn
Kapittelweg 105
1462m

Scholen

52 binnen 5 km

IKC-WereldWijs
Basisonderwijs · 325 leerlingen
596m
Kindcentrum De Haven
Basisonderwijs · 138 leerlingen
664m
Augustinusschool
Basisonderwijs · 245 leerlingen
1546m

Veelgestelde vragen

Over Jan Steenlaan 22, Loosdrecht

Welk energielabel heeft Jan Steenlaan 22?

De woning aan Jan Steenlaan 22 in Loosdrecht heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van €589.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1950 met energielabel F in Loosdrecht. De woning heeft een oppervlakte van 125 m² en een perceel van 252 m², wat ruim is. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktprijs hangt af van de staat en de locatie.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt daardoor hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de bereikbaarheid van Loosdrecht?

Loosdrecht ligt in de gemeente Wijdemeren, omringd door water en natuur. Het treinstation is 4,4 km verderop, dus je bent vooral afhankelijk van de auto of bus. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC-WereldWijs (600 m) en Kindcentrum De Haven (664 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,8 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 1950. Dit type woning heeft vaak een eigen tuin en is populair bij gezinnen. De woning heeft een perceel van 252 m², dus er is voldoende buitenruimte.

Hoe veilig is de buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk?

In de buurt zijn in totaal 135 misdrijven geregistreerd, maar het aantal per inwoner is niet gegeven. Het is een rustige woonwijk met veel gezinnen, wat vaak bijdraagt aan een veilig gevoel.

Vuister Makelaardij B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJan Steenlaan 22, Loosdrecht
Bekijk