Twee-onder-één-kap te koop: Jean Gilbertlaan 26, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrecht2-onder-1-kapwoningenJean Gilbertlaan 26

Jean Gilbertlaan 26

Terwijde-West, Utrecht

€ 960.000
Buurt Terwijde-West, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 196m²
50% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Terwijde-West

Deze lichte en ruime woning uit 2004 staat in een groene, rustige straat in Utrecht. Met 196 m² woonoppervlak is het een flink huis. De woning heeft energielabel A, dus je kunt zuinig wonen. De prijs van €960.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Utrecht voor vergelijkbare opties.

De buurt Terwijde-West

Terwijde-West is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt is rustig en kindvriendelijk, met veel gezinnen. De woningen zijn relatief modern: bijna 90% is gebouwd tussen 1990 en 2010. De buurt Terwijde-West heeft een gemiddeld huishoudensinkomen dat iets boven het landelijk gemiddelde ligt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de kinderen naar school fietsen, de Vrije School Leidsche Rijn zit om de hoek, op twee minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen loop je in een kwartier naar de Albert Heijn of Aldi, beide op ruim een kilometer. Ook de basisscholen KBS Hof ter Weide en Waterrijk zijn op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX De Woonspecialist.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 960.000
Prijs per m²€ 4.898
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte318m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtTerwijde-West
WijkLeidsche Rijn
GemeenteUtrecht

Locatie

Jean Gilbertlaan 26, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Terwijde-West

Inwoners5.330
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Terwijde-West

Woningvoorraad1.907
Gem. WOZ-waarde€ 584.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Ella Fitzgeraldplein 6
1202m
Aldi
Ella Fitzgeraldplein 191
1271m
Vomar
Ella Fitzgeraldplein 213
1309m

Scholen

85 binnen 5 km

Vrije School Leidsche Rijn
Basisonderwijs · 210 leerlingen
252m
KBS Hof ter Weide
Basisonderwijs · 422 leerlingen
789m
Waterrijk
Basisonderwijs · 253 leerlingen
880m

Veelgestelde vragen

Over Jean Gilbertlaan 26, Utrecht

Welk energielabel heeft Jean Gilbertlaan 26?

De woning aan Jean Gilbertlaan 26 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €960.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €960.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€566.250) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€650.000). Maar deze woning is met 196 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 131 m². De prijs per m² is ongeveer €4.898, wat dicht bij het gemiddelde van €4.986 per m² in de buurt ligt. De prijs is dus marktconform voor het formaat.

Hoe snel worden woningen in Terwijde-West verkocht?

Woningen in Terwijde-West worden gemiddeld binnen 15 dagen verkocht. Dat is snel, wat aangeeft dat de buurt gewild is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 87,5% van de woningen ook label A, dus dit is normaal voor deze wijk.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Utrecht Centraal en verder reizen.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Vrije School Leidsche Rijn (252 m) en KBS Hof ter Weide (789 m). Voor boodschappen zijn Albert Heijn, Aldi en Vomar allemaal op ongeveer 1,2-1,3 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 104 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt oogt rustig en groen, met veel gezinnen.

RE/MAX De Woonspecialist
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen