Twee-onder-één-kap te koop: Kerklaan 21, Hilversum

Kerklaan 21

Sint Vitusbuurt, Hilversum

€ 839.500
Buurt Sint Vitusbuurt, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 489m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in de Sint Vitusbuurt

Deze woning uit 1895 ademt historie met een flinke dosis karakter. Met 125 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 273 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C, wat voor een pand van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €839.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze buurt. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Hilversum voor vergelijkbare opties.

Sint Vitusbuurt: levendig en centraal

De buurt Sint Vitusbuurt is een levendige wijk in het centrum van Hilversum. Het is een zeer stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 1600 inwoners, met een mix van alleenstaanden en stellen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Dirk en Hoogvliet zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de International School Hilversum en het St. Aloysius College, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gooi en Vechtstreek Makelaars op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 839.500
Prijs per m²€ 6.716
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte273m²
Bouwjaar1895
EnergielabelC
BuurtSint Vitusbuurt
WijkCentrum
GemeenteHilversum

Locatie

Kerklaan 21, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Vitusbuurt

Inwoners1.680
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Vitusbuurt

Woningvoorraad833
Gem. WOZ-waarde€ 341.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Langestraat 53
489m
Dirk
Hilvertshof 69 86
663m
Hoogvliet
Groest 7
668m

Scholen

61 binnen 5 km

PYP - International School Hilversum
Basisonderwijs · 89 leerlingen
252m
St. Aloysius College
Voortgezet onderwijs · 545 leerlingen
277m
International School Hilversum
Voortgezet onderwijs · 725 leerlingen
317m

Veelgestelde vragen

Over Kerklaan 21, Hilversum

Welk energielabel heeft Kerklaan 21?

De woning aan Kerklaan 21 in Hilversum heeft energielabel C.

Is €839.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €839.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 125 m² met een perceel van 273 m² in de Sint Vitusbuurt. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1895. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Hilversum ligt op ongeveer 700 meter afstand, dus op loopafstand. De woning is goed bereikbaar met de auto, al is het centrum van Hilversum druk. Parkeren kan een uitdaging zijn, maar er zijn parkeermogelijkheden in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?