Twee-onder-één-kap te koop: Koninginneweg 63, Oud-Beijerland

Koninginneweg 63

Oud-Beijerland Croonenburghwijk, Hoeksche Waard

€ 798.000
Buurt Oud-Beijerland Croonenburghwijk, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Jumbo op 360m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met verhalen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Koninginneweg in Oud-Beijerland ademt de sfeer van 1910. Met 172 m² woonoppervlak en een perceel van 234 m² is het een royale woning, waar je de geschiedenis in de details proeft. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Vergelijk het aanbod met andere twee onder een kapwoningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Croonenburghwijk

De [buurt Oud-Beijerland Croonenburghwijk](/buurt/oud-beijerland-croonenburghwijk-hoeksche- waard/) is een rustige, groene wijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een gezellige sfeervolle buurt. Men kijkt naar elkaar om." De buurt telt ruim 3.100 inwoners, met een mix van leeftijden en veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je elkaar groet op straat.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Jumbo, om de hoek op 360 meter. De kinderen lopen naar de Leeuwenhartschool, twee straten verder op 325 meter. Voor de middelbare school fiets je naar het voortgezet onderwijs op 600 meter. Boodschappen doe je bij Dirk of Albert Heijn, beide op loopafstand. De [gemeente Hoeksche Waard](/gemeente/hoeksche- waard/) biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MarQuis Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 4.640
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte234m²
Bouwjaar1910
EnergielabelF
BuurtOud-Beijerland Croonenburghwijk
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Koninginneweg 63, Oud-Beijerland

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Matthijs
02-08-2023
Gezellige buurt

Het is een gezellige sfeervolle buurt. Men kijkt naar elkaar om.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Croonenburghwijk

Inwoners3.115
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Koninginneplein 17
360m
Dirk
Vierwiekenplein 46-48
770m
Albert Heijn
Beijersehof 19
891m

Scholen

27 binnen 5 km

SBO Het Pluspunt
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
155m
ZML de Ark Oud-Beijerland
Speciaal onderwijs · 87 leerlingen
305m
Leeuwenhartschool
Basisonderwijs · 192 leerlingen
325m

Veelgestelde vragen

Over Koninginneweg 63, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft Koninginneweg 63?

De woning aan Koninginneweg 63 in Oud-Beijerland heeft energielabel F.

Is € 798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1910 met energielabel F in Oud-Beijerland. De woning heeft wel een royale oppervlakte van 172 m² en een perceel van 234 m². Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een slecht label, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Oud-Beijerland Croonenburghwijk?