Twee-onder-één-kap te koop: Langs de Beek 18, Obbicht
Onder bod

Langs de Beek 18

Obbicht, Sittard-Geleen

€ 369.000
Buurt Obbicht, ObbichtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met verhalen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Langs de Beek 18 in Obbicht ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1850 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale afmetingen: 228 m² woonoppervlak op een perceel van 480 m². De vraagprijs van €369.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Sittard-Geleen.

De buurt Obbicht

Obbicht is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Heel heel heel sociale buurt." De sfeer is er gemoedelijk en de buurt Obbicht kent een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een plek waar mensen elkaar kennen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool De Kingbeek op loopafstand, twee straten verder. Ook Basisschool Swentibold en Openbare Basisschool de Wissel zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 1.618
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte480m²
Bouwjaar1850
EnergielabelF
BuurtObbicht
WijkObbicht en Papenhoven
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Langs de Beek 18, Obbicht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Tygo
13-07-2024
Geweldig

Heel heel heel sociale buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Obbicht

Inwoners1.850
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Houtstraat 67
1025m
Jumbo
Kapelweg 4a
2183m
Aldi
Kerkstraat 43-2
2250m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Kingbeek
Basisonderwijs · 263 leerlingen
1482m
Basisschool Swentibold
Basisonderwijs · 194 leerlingen
2189m
Openbare Basisschool de Wissel
Basisonderwijs · 246 leerlingen
2449m

Veelgestelde vragen

Over Langs de Beek 18, Obbicht

Welk energielabel heeft Langs de Beek 18?

De woning aan Langs de Beek 18 in Obbicht heeft energielabel F.

Is €369.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €369.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 228 m² in Obbicht. Het perceel van 480 m² en het authentieke bouwjaar 1850 maken het een bijzonder object. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de staat van onderhoud zelf te beoordelen.

Hoe is de sociale sfeer in Obbicht?

Bewoners omschrijven Obbicht als een 'heel sociale buurt'. Het dorp heeft een hechte gemeenschap met veel 65-plussers, maar ook gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2 personen, wat duidt op een mix van alleenstaanden en gezinnen.