Twee-onder-één-kap te koop: Maasstraat 16, Gennep
KopenGennep2-onder-1-kapwoningenMaasstraat 16

Maasstraat 16

Oude Stadskern, Gennep

€ 549.500
Buurt Oude Stadskern, GennepBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 243m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 286 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 29 dagen
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in de Oude Stadskern

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Maasstraat ademt historie. Met een woonoppervlak van 243 m² en een energielabel B is het een ruime, relatief zuinige woning uit 1900. De vraagprijs van €549.500 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de woning is ook bovengemiddeld groot. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Gennep voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Oude Stadskern

De Oude Stadskern is een historische buurt met 640 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. De buurt kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 827, wat duidt op een rustige, dorpse sfeer. Lees meer over de buurt Oude Stadskern.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Stella Nova of Elckerlyc, beide op 5 minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Jan Linders om de hoek (229 m), en ook Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is letterlijk naast de deur (0,1 km). De gemeente Gennep biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Smedema Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.500
Prijs per m²€ 2.261
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1900
EnergielabelB
BuurtOude Stadskern
WijkGennep
GemeenteGennep

Locatie

Maasstraat 16, Gennep

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Stadskern

Inwoners640
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Stadskern

Woningvoorraad358
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jan Linders
t Straatje 1
229m
Aldi
Martinushof 1
319m
Jumbo
Europaplein 10B
359m

Scholen

14 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Piramide
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
435m
Basisschool Stella Nova
Basisonderwijs · 97 leerlingen
461m
Basisschool Elckerlyc
Basisonderwijs · 231 leerlingen
461m

Veelgestelde vragen

Over Maasstraat 16, Gennep

Welk energielabel heeft Maasstraat 16?

De woning aan Maasstraat 16 in Gennep heeft energielabel B.

Is €549.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€489.333) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €519.250. De woning is echter met 243 m² aanzienlijk groter dan het gemiddelde (207 m²). De prijs per m² (€2.560) is gelijk aan het gemiddelde in de buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe is de buurt Oude Stadskern om in te wonen?

De Oude Stadskern is een rustige, historische buurt met een dorpse sfeer. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De voorzieningen zijn op loopafstand: supermarkten, scholen en een park. Het treinstation ligt op 8,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (24 totaal).