Twee-onder-één-kap te koop: Master Keulenstrjitte 61, Sneek
KopenSúdwest-Fryslân2-onder-1-kapwoningenMaster Keulenstrjitte 61

Master Keulenstrjitte 61

Zwetteplan, Súdwest-Fryslân

€ 520.000
Buurt Zwetteplan, SneekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Zwetteplan

Deze woning aan de Master Keulenstrjitte 61 in Sneek ademt rust en ruimte. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van 349 m² is het een flink huis, gebouwd in 1994 en voorzien van energielabel B. De prijs van €520.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.484, en de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen is 122 m². Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Zwetteplan

Zwetteplan is een rustige, groene wijk in Sneek. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,13. Een bewoner zegt: "Een leuke buurt om te wonen! Een locale Aldi in de buurt en een goede ligging vlak bij het treinstation Sneek Noord. In principe alles op ideale loopafstand. Super dus!" De buurt telt 2.230 inwoners, met veel gezinnen: 390 huishoudens hebben kinderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen (98%) en 85% is koop. Meer weten? Lees verder over de buurt Zwetteplan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit. Ook Poiesz en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Zwetteschool (basisonderwijs) op twee straten verder, of naar IKC Johannes Post of CBS Simon Havinga, allemaal op loopafstand. Het treinstation Sneek Noord is tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een fijne mix van stad en platteland.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Jan de Lange B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.041
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte349m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtZwetteplan
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Master Keulenstrjitte 61, Sneek

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Simone
22-10-2023
Gezellig en bereikbaar

Een leuke buurt om te wonen! Een locale Aldi in de buurt en een goede ligging vlak bij het treinstation Sneek Noord. In principe alles op ideale loopafstand. Super dus!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwetteplan

Inwoners2.230
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zwetteplan

Woningvoorraad873
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Hugo de Grootstraat 19
592m
Poiesz
Jancko Douwamastraat 29
1011m
Albert Heijn
Middelzeelaan 4
1144m

Scholen

30 binnen 5 km

Zwetteschool
Basisonderwijs · 294 leerlingen
814m
IKC Johannes Post
Basisonderwijs · 143 leerlingen
928m
CBS Simon Havinga
Basisonderwijs · 218 leerlingen
948m

Veelgestelde vragen

Over Master Keulenstrjitte 61, Sneek

Welk energielabel heeft Master Keulenstrjitte 61?

De woning aan Master Keulenstrjitte 61 in Sneek heeft energielabel B.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Zwetteplan (€509.091) en de gemiddelde vraagprijs (€425.000). De woning is met 171 m² ook flink groter dan het buurtgemiddelde van 122 m². De prijs per m² is ongeveer €3.040, terwijl het buurtgemiddelde €3.484 per m² is. Daarmee lijkt de prijs marktconform voor de extra ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation Sneek Noord is op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De woning ligt in een rustige buurt met een park of plantsoen op 200 meter. De Aldi is om de hoek (600 meter) en andere supermarkten zoals Poiesz en Albert Heijn zijn ook op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1994 met een woonoppervlak van 171 m² en een perceel van 349 m². Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De woning heeft geen kamerspecificatie in de gegevens, maar met deze oppervlakte zijn er doorgaans meerdere slaapkamers.

Hoe is de buurt Zwetteplan om in te wonen?

Zwetteplan scoort een 9,13 uit één review. Bewoners waarderen de rust, de aanwezigheid van een Aldi en de nabijheid van het treinstation. De buurt heeft veel gezinnen en eengezinswoningen. Het is een groene wijk met een park op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Zwetteschool (814 m), IKC Johannes Post (928 m) en CBS Simon Havinga (948 m). Voor voortgezet onderwijs is RSG Magister Alvinus ISK op 1,2 km.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Zwetteplan stonden verkochte woningen gemiddeld 62 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktsituatie, maar de exacte verkooptijd van deze woning is niet bekend.

Makelaardij Jan de Lange B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar