Twee-onder-één-kap te koop: Meerhoek 12, Genderen

Meerhoek 12

Genderen, Altena

€ 695.000
Buurt Genderen, GenderenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 321m²
321m² woonoppervlakte
SPAR op 217m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Genderen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Meerhoek ligt in het dorpse Genderen, waar je nog echt tot rust komt. Met 321 m² woonoppervlak en een perceel van 623 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag veel binnen- en buitenruimte heeft. De woning uit 1957 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de rustige ligging. Vergelijk dit met andere twee onder een kapwoningen in Altena om een beeld te krijgen.

Genderen: een dorpse gemeenschap

Genderen is een klein dorp in de gemeente Altena, met zo'n 1.610 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel eengezinswoningen staan en relatief veel gezinnen wonen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele, overzichtelijke gemeenschap is.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt, om de hoek. Ook een Aldi is twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: de Protestants Christelijke Basisschool Het Fundament op loopafstand en Basisschool Prins Willem Alexander op tien minuten lopen. Het dorp heeft verder een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand, maar voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AMB Makelaars Waalwijk I Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 2.165
Woonoppervlakte321m²
Perceeloppervlakte623m²
Bouwjaar1957
EnergielabelD
BuurtGenderen
WijkGenderen
GemeenteAltena

Locatie

Meerhoek 12, Genderen

Buurt statistieken

Gegevens uit Genderen

Inwoners1.610
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat 37
217m
Aldi
Parallelweg 2
1599m
Jumbo
Markt 67
3189m

Scholen

6 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Het Fundament
Basisonderwijs · 139 leerlingen
746m
Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 92 leerlingen
2718m
BS De Dromenvanger
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3364m

Veelgestelde vragen

Over Meerhoek 12, Genderen

Welk energielabel heeft Meerhoek 12?

De woning aan Meerhoek 12 in Genderen heeft energielabel D.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Genderen. De woning is met 321 m² woonoppervlak en een perceel van 623 m² echter zeer ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Genderen?

Genderen is een dorp in de gemeente Altena. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (210), wat aangeeft dat het een rustige, landelijke omgeving is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is de Protestants Christelijke Basisschool Het Fundament op 746 meter (tien minuten lopen). Ook Basisschool Prins Willem Alexander (2,7 km) en BS De Dromenvanger (3,4 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school ligt op 5,3 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1957 met een woonoppervlak van 321 m² en een perceel van 623 m². Het energielabel is D. De woning is geschikt voor een gezin of wie veel ruimte zoekt. Er is geen informatie over het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin, balkon of garage.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Genderen is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (92%) en 75% is koop. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Het aantal misdrijven is laag (23 in totaal), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.