Twee-onder-één-kap te koop: Molenkampsteeg 12, Haren (Gr)
KopenGroningen2-onder-1-kapwoningenMolenkampsteeg 12

Molenkampsteeg 12

Haren-Zuidoost, Groningen

€ 875.000
Buurt Haren-Zuidoost, Haren (Gr)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 321m²
82% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met karakter

Deze woning aan de Molenkampsteeg 12 in Haren (Gr) ademt ruimte en historie. Met 321 m² woonoppervlak op een perceel van 1100 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, maar dat hoort bij een pand uit 1920. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Groningen, maar de enorme oppervlakte en het perceel maken het een bijzondere optie.

De buurt Haren-Zuidoost

Haren-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt Haren-Zuidoost telt zo'n 3600 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel koopwoningen (73%) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners het wonen ervaren.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op loopafstand ligt. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn om de hoek. In de buurt vind je basisscholen zoals de IKC Quintusschool en de Brederoschool, beide op fietsafstand. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar Haren zelf heeft een dorps karakter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee B.V. Groningen | Winschoten | Assen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 2.726
Woonoppervlakte321m²
Perceeloppervlakte1100m²
Bouwjaar1920
EnergielabelG
BuurtHaren-Zuidoost
WijkHaren-West en omgeving
GemeenteGroningen

Locatie

Molenkampsteeg 12, Haren (Gr)

Buurt statistieken

Gegevens uit Haren-Zuidoost

Inwoners3.605
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Haren-Zuidoost

Woningvoorraad1.750
Gem. WOZ-waarde€ 437.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Anjerplein 31
446m
Aldi
Jachtlaan 2
918m
Albert Heijn
Kerkstraat 27
978m

Scholen

16 binnen 5 km

IKC Quintusschool
Basisonderwijs · 131 leerlingen
2879m
Kentalis Dr. J. de Graafschool
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
3794m
Brederoschool
Basisonderwijs · 473 leerlingen
3967m

Veelgestelde vragen

Over Molenkampsteeg 12, Haren (Gr)

Welk energielabel heeft Molenkampsteeg 12?

De woning aan Molenkampsteeg 12 in Haren (Gr) heeft energielabel G.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 ligt 31% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€669.286). De mediaanprijs in Haren-Zuidoost is €785.000, dus deze woning is aan de dure kant. Wel is het woonoppervlak met 321 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 176 m², en het perceel is 1100 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van hoeveel waarde je hecht aan ruimte en een groot perceel.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor een huis uit 1920.