Twee-onder-één-kap te koop: Nieuwe Weteringseweg 68, Groenekan
KopenDe Bilt2-onder-1-kapwoningenNieuwe Weteringseweg 68

Nieuwe Weteringseweg 68

Groenekan Buitengebied, De Bilt

€ 1.295.000
Buurt Groenekan Buitengebied, GroenekanBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 370m²
370m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Groenekan

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1925 staat op een groot perceel van 2165 m², midden in het groen van Groenekan. De woning heeft een woonoppervlak van 370 m² en ademt karakter met royale kamers en hoge plafonds. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €1.295.000 is dit een forse investering, maar de prijs past bij de schaarste van dit type woning in de regio. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Bilt.

Groenekan Buitengebied

De buurt Groenekan Buitengebied is een landelijke omgeving met veel groen en rust. Het is een plek waar je de stilte van het buitengebied ervaart, maar toch dicht bij voorzieningen zit. De buurt telt zo'n 655 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een hechte gemeenschap waar buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo of PLUS, beide op een paar minuten fietsen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Daltonschool Wereldkidz Kievit en de Martin Luther Kingschool, allebei om de hoek. Het voortgezet onderwijs vind je in Maartensdijk, op een kwartier fietsen. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van landelijk wonen met stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.500
Woonoppervlakte370m²
Perceeloppervlakte2165m²
Bouwjaar1925
EnergielabelF
BuurtGroenekan Buitengebied
WijkGroenekan
GemeenteDe Bilt

Locatie

Nieuwe Weteringseweg 68, Groenekan

Buurt statistieken

Gegevens uit Groenekan Buitengebied

Inwoners655
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
2005m
PLUS
Donsvlinder 2
2137m
Hoogvliet
Leyenseweg 127
2290m

Scholen

48 binnen 5 km

Aeres VMBO Maartensdijk
Voortgezet onderwijs · 472 leerlingen
1832m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1901m
Martin Luther Kingschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
1901m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Weteringseweg 68, Groenekan

Welk energielabel heeft Nieuwe Weteringseweg 68?

De woning aan Nieuwe Weteringseweg 68 in Groenekan heeft energielabel F.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een groot perceel (2165 m²), ruime woning (370 m²) en de landelijke ligging in Groenekan. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen. Het energielabel F kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk matige isolatie en een oudere cv-ketel. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de bereikbaarheid van Groenekan?

Groenekan ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 3,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de fiets naar het station. De snelwegen A27 en A28 zijn binnen een paar minuten te bereiken, waardoor Utrecht en Amsterdam goed te doen zijn.