Twee-onder-één-kap te koop: Oosterhoutseweg 8, Rijen
Onder bod

Oosterhoutseweg 8

Schildersbuurt, Gilze en Rijen

€ 500.000
Buurt Schildersbuurt, RijenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel

Deze woning aan de Oosterhoutseweg 8 in Rijen ademt de sfeer van een jaren '50-woning met karakter. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1012 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1953. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Gilze en Rijen van deze omvang.

De Schildersbuurt: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt Schildersbuurt, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van koop- en huurhuizen. De buurt telt zo'n 1480 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gezinsvriendelijke wijk zien.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn en Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook Aldi en Lidl zijn dichtbij. Basisschool De Vijf Eiken is om de hoek, en ook Het Fonkelbos en KBS St. Jozef zijn op loopafstand. De gemeente Gilze en Rijen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans van Berkel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 3.145
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte1012m²
Bouwjaar1953
EnergielabelC
BuurtSchildersbuurt
WijkRijen
GemeenteGilze en Rijen

Locatie

Oosterhoutseweg 8, Rijen

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt

Inwoners1.480
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminaplein 8
968m
Jumbo
Wilhelminaplein 20
968m
Aldi
Hoofdstraat 50
1103m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool De Vijf Eiken
Basisonderwijs · 285 leerlingen
431m
Basisschool Het Fonkelbos
Basisonderwijs · 50 leerlingen
892m
KBS St. Jozef
Basisonderwijs · 225 leerlingen
1204m

Veelgestelde vragen

Over Oosterhoutseweg 8, Rijen

Welk energielabel heeft Oosterhoutseweg 8?

De woning aan Oosterhoutseweg 8 in Rijen heeft energielabel C.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 159 m² met een perceel van 1012 m² in Rijen. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1953.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De exacte reistijd naar grotere steden hangt af van de route.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1953?

Een woning uit 1953 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de installaties. Het energielabel C geeft aan dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Vijf Eiken (431 m) en Het Fonkelbos (892 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 7 km afstand.