Twee-onder-één-kap te koop: Oosterspoorlaan 3, Hollandsche Rading
KopenDe Bilt2-onder-1-kapwoningenOosterspoorlaan 3

Oosterspoorlaan 3

Hollandsche Rading Kern, De Bilt

€ 695.000
Buurt Hollandsche Rading Kern, Hollandsche RadingBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Oosterspoorlaan in Hollandsche Rading ademt de sfeer van een dorpse straat met karakteristieke jaren-30 architectuur. Met 96 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar het perceel van 260 m² biedt een ruime tuin. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in De Bilt.

Buurt Hollandsche Rading Kern

Hollandsche Rading Kern is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bewoners zijn overwegend 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen specifieke feedback van bewoners. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een landelijke sfeer. Bekijk meer over de buurt Hollandsche Rading Kern.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de trein op 700 meter afstand, maar verder is het stil. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,4 km of Boni op 3,4 km. De dichtstbijzijnde basisschool, de Protestants Christelijke Basisschool Bosbergschool, ligt op loopafstand (378 m). Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek. De gemeente De Bilt biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 500 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grifhorst Makelaardij Exclusief op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 7.240
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar1947
EnergielabelE
BuurtHollandsche Rading Kern
WijkHollandsche Rading
GemeenteDe Bilt

Locatie

Oosterspoorlaan 3, Hollandsche Rading

Buurt statistieken

Gegevens uit Hollandsche Rading Kern

Inwoners1.350
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hollandsche Rading Kern

Woningvoorraad504
Gem. WOZ-waarde€ 677.000
Koopwoningen82%
Huurwoningen18%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
2402m
Boni
Rading 146
3358m
Jumbo
Nootweg 45
3851m

Scholen

38 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Bosbergschool
Basisonderwijs · 80 leerlingen
378m
School met de Bijbel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2380m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
2454m

Veelgestelde vragen

Over Oosterspoorlaan 3, Hollandsche Rading

Welk energielabel heeft Oosterspoorlaan 3?

De woning aan Oosterspoorlaan 3 in Hollandsche Rading heeft energielabel E.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €801.000 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 5 verkopen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.083, wat voor deze woning van 96 m² neerkomt op €7.240 per m², fors hoger dan het buurtgemiddelde. De prijs is dus aan de hoge kant, maar de woning is kleiner dan het gemiddelde in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Hollandsche Rading?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De buurt is rustig en landelijk, met een lage omgevingsadressendichtheid.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een woning die niet zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt hebben alle beschikbare koopwoningen energielabel C, dus deze woning scoort minder goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is de Protestants Christelijke Basisschool Bosbergschool op 378 meter. Binnen 5 km zijn er 38 scholen, waaronder ook voortgezet onderwijs zoals Aeres VMBO Maartensdijk op 2,5 km. Voor dagelijkse opvang is er een kinderdagverblijf op 800 meter.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 2 koopwoningen te koop in de buurt Hollandsche Rading Kern. De gemiddelde vraagprijs is €762.500, met een mediaan van €762.500. De prijzen variëren van €750.000 tot €775.000. Er zijn de afgelopen tijd 5 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €801.000.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voor 97% uit eengezinswoningen, waarvan 82% koopwoningen. Alle woningen in de buurt zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Het is dus een homogene wijk met veel vergelijkbare woningen uit dezelfde periode.