Twee-onder-één-kap te koop: Parallelweg 11, Bussum
Verkocht onder voorbehoud

Parallelweg 11

Lomanplein, Gooise Meren

€ 949.500
Buurt Lomanplein, BussumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Bussum

Deze woning uit 1915 ademt sfeer met zijn ruime 178 m² woonoppervlak en een perceel van 371 m². De ligging aan de Parallelweg biedt een prettige mix van rust en bereikbaarheid. Met een energielabel D is het een woning met karakter, die vraagt om een eigen invulling. De prijs van €949.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Gooise Meren.

De buurt Lomanplein

De buurt Lomanplein is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 925 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 48 incidenten en een hoge mate van stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 2301) zorgen voor een levendige maar veilige omgeving.

Het leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Koningin Emmaschool, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Vomar twee straten verder. Ook de PLUS is op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs zijn het Goois Lyceum en het Volantcollege tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Gooise Meren biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via BURGERSDIJK SCHUYFF KEMPERS MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 949.500
Prijs per m²€ 5.334
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte371m²
Bouwjaar1915
EnergielabelD
BuurtLomanplein
WijkSpiegel
GemeenteGooise Meren

Locatie

Parallelweg 11, Bussum

Buurt statistieken

Gegevens uit Lomanplein

Inwoners925
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Veerstraat 20
598m
Vomar
Landstraat 136
599m
PLUS
Mackaylaan 48-56
700m

Scholen

36 binnen 5 km

Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
291m
Brandsmaschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
507m
Volantcollege voor mavo havo vwo
Voortgezet onderwijs · 508 leerlingen
630m

Veelgestelde vragen

Over Parallelweg 11, Bussum

Welk energielabel heeft Parallelweg 11?

De woning aan Parallelweg 11 in Bussum heeft energielabel D.

Is €949.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €949.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 178 m² in Bussum. De woning heeft een perceel van 371 m² en een energielabel D. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een karakteristiek pand uit 1915, wat de prijs mede bepaalt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, dus op loopafstand. De buurt is stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 2301, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1915 met een woonoppervlak van 178 m² en een perceel van 371 m². Het energielabel is D. De woning heeft een klassieke uitstraling en biedt veel ruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Koningin Emmaschool (basisonderwijs) ligt op 291 meter, de Brandsmaschool op 507 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn het Volantcollege (630 m) en het Goois Lyceum (669 m) dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Lomanplein?

De buurt is relatief veilig. In de CBS-data staan 48 misdrijven geregistreerd voor de buurt, wat laag is voor een stedelijk gebied. De buurt heeft veel gezinnen en ouderen, wat bijdraagt aan een rustige sfeer.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een mate van stedelijkheid van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2301. Dat betekent dat er veel voorzieningen en winkels in de buurt zijn, maar de buurt zelf is groen en rustig.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn en Vomar liggen beide op ongeveer 600 meter, PLUS op 700 meter. Ook Nettorama en Ekoplaza zijn binnen een kilometer te vinden.