Woning te koop: Koningslaan 15, Bussum
KopenGooise MerenSpiegelLomanpleinKoningslaan 15

Koningslaan 15

Lomanplein, Gooise Meren

€ 4.200.000
Buurt Lomanplein, BussumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 903m²
903m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in Bussum

Deze vrijstaande villa aan de Koningslaan ademt ruimte en luxe. Met 903 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €4.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vergelijkbare woningen in Gooise Meren.

Buurt Lomanplein

De buurt Lomanplein is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. De bevolking bestaat uit 925 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een buurt met overwegend koopwoningen en eengezinswoningen. De buurt Lomanplein staat bekend om zijn ruime opzet en hoge levenskwaliteit.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (567 meter) of bij Vomar (721 meter). De Koningin Emmaschool (232 meter) en Brandsmaschool (258 meter) zijn op loopafstand voor de kinderen. Voor het voortgezet onderwijs is het Volantcollege (347 meter) dichtbij. De gemeente Gooise Meren biedt een complete infrastructuur voor dagelijkse boodschappen en school.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Liesbeth Ament Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.200.000
Prijs per m²€ 4.651
Woonoppervlakte903m²
Perceeloppervlakte758m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtLomanplein
WijkSpiegel
GemeenteGooise Meren

Locatie

Koningslaan 15, Bussum

Buurt statistieken

Gegevens uit Lomanplein

Inwoners925
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Veerstraat 20
567m
Vomar
Landstraat 136
721m
PLUS
Mackaylaan 48-56
824m

Scholen

39 binnen 5 km

Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
232m
Brandsmaschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
258m
Volantcollege voor mavo havo vwo
Voortgezet onderwijs · 508 leerlingen
347m

Veelgestelde vragen

Over Koningslaan 15, Bussum

Welk energielabel heeft Koningslaan 15?

De woning aan Koningslaan 15 in Bussum heeft energielabel A.

Is €4.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.200.000 is hoog, maar gezien de enorme oppervlakte van 903 m², het energielabel A en de bouw uit 2007 is het marktconform voor een vrijstaande villa in deze buurt. Vergelijkbare woningen in Gooise Meren worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid van 2301 adressen per km² duidt op een stedelijke omgeving met goede voorzieningen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Binnen een kilometer vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn (567 m), Vomar (721 m) en PLUS (824 m). Ook zijn er basisscholen zoals de Koningin Emmaschool (232 m) en voortgezet onderwijs zoals het Volantcollege (347 m). Een huisartsenpraktijk is op 0,7 km afstand.