Twee-onder-één-kap te koop: Piet Heinstraat 34, Aalten
KopenAalten2-onder-1-kapwoningenPiet Heinstraat 34

Piet Heinstraat 34

Aalten-kern Centrum, Aalten

€ 398.034
Buurt Aalten-kern Centrum, AaltenBekijk buurt
Jumbo op 169m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het centrum van Aalten

Deze woning uit 1950 heeft een flinke tuin en een energielabel C. Met 107 m² woonoppervlak en een perceel van 377 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €398.034 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Aalten in de buurt.

De buurt: Aalten-kern Centrum

De buurt Aalten-kern Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt met zowel koop- als huurwoningen, en relatief veel oudere inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

De Piet Heinstraat ligt in het hart van Aalten. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo en Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Kinderen kunnen naar basisschool IKC De Triangel of de St. Jozefschool, en voor voortgezet onderwijs is er het Chr. College Schaersvoorde vlakbij. Het treinstation van Aalten is tien minuten lopen. De gemeente Aalten biedt een fijne mix van stedelijk en landelijk leven.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Iets Anders Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.034
Prijs per m²€ 3.720
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte377m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
BuurtAalten-kern Centrum
WijkAalten Kern
GemeenteAalten

Locatie

Piet Heinstraat 34, Aalten

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalten-kern Centrum

Inwoners2.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Aalten-kern Centrum

Woningvoorraad1.332
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Admiraal de Ruyterstraat 10
169m
Aldi
Admiraal de Ruyterstraat 12
169m
Albert Heijn
De Hoven 25
552m

Scholen

13 binnen 5 km

Chr Coll Schaersvoorde
Voortgezet onderwijs · 425 leerlingen
62m
IKC De Triangel
Basisonderwijs · 331 leerlingen
401m
Chr Coll Schaersvoorde
Voortgezet onderwijs · 1064 leerlingen
428m

Veelgestelde vragen

Over Piet Heinstraat 34, Aalten

Welk energielabel heeft Piet Heinstraat 34?

De woning aan Piet Heinstraat 34 in Aalten heeft energielabel C.

Is de prijs van €398.034 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt ongeveer 18% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€337.724). De mediaanprijs is €369.000. In de afgelopen periode zijn woningen in de buurt gemiddeld voor €409.390 verkocht, dus de prijs is niet extreem hoog, maar wel aan de bovenkant van het aanbod.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het centrum van Aalten, op loopafstand van supermarkten (Jumbo en Aldi op 169 meter), basisscholen en het treinstation (0,6 km). Ook een huisartsenpraktijk en park zijn dichtbij.

Hoe is de buurt samengesteld qua bewoners?