Twee-onder-één-kap te koop: Prinses Beatrixplantsoen 7, Bussum
Verkocht onder voorbehoud
KopenGooise Meren2-onder-1-kapwoningenPrinses Beatrixplantsoen 7

Prinses Beatrixplantsoen 7

Donderstraat, Gooise Meren

€ 1.169.000
Buurt Donderstraat, BussumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Bussum

Deze woning aan het Prinses Beatrixplantsoen ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke oppervlakte van 223 m² en een perceel van 405 m². Het energielabel C is voor een woning uit 1938 netjes. Met een vraagprijs van €1.169.000 is dit een forse investering, maar voor een woning van dit formaat in deze omgeving is dat marktconform. Kijk ook eens naar andere twee onder een kapwoningen in Gooise Meren.

De buurt Donderstraat

De buurt Donderstraat is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een echte gezinsbuurt: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. De straten zijn ruim opgezet en het voelt veilig en vertrouwd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen om de hoek.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je verse broodjes bij Ekoplaza, op vijf minuten lopen. Voor de wekelijkse boodschappen is Nettorama ook om de hoek. Kinderen kunnen naar de Juliana Daltonschool, twee straten verder, of naar De Hoeksteen, op loopafstand. De gemeente Gooise Meren biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot een bibliotheek op tien minuten fietsen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gooi wonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.169.000
Prijs per m²€ 5.242
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte405m²
Bouwjaar1938
EnergielabelC
BuurtDonderstraat
WijkEng
GemeenteGooise Meren

Locatie

Prinses Beatrixplantsoen 7, Bussum

Buurt statistieken

Gegevens uit Donderstraat

Inwoners1.285
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Ekoplaza
Huizerweg 17-19
508m
Nettorama
Landstraat 18
624m
Vomar
Landstraat 136
823m

Scholen

48 binnen 5 km

De Indon
Speciaal onderwijs · 74 leerlingen
365m
Juliana Daltonschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
503m
De Hoeksteen
Basisonderwijs · 450 leerlingen
584m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Beatrixplantsoen 7, Bussum

Welk energielabel heeft Prinses Beatrixplantsoen 7?

De woning aan Prinses Beatrixplantsoen 7 in Bussum heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.169.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij een royale twee-onder-één-kapwoning uit 1938 met een groot perceel in een gewilde Bussumse buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden ook voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel C is redelijk voor de leeftijd. Of de prijs precies marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de uiteindelijke verkoopopbrengst.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op twee kilometer afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn. De auto is handig voor verder weg, maar in de directe omgeving kun je veel te voet of met de fiets doen.