Twee-onder-één-kap te koop: Voormeulenweg 56, Bussum
Verkocht onder voorbehoud

Voormeulenweg 56

Donderstraat, Gooise Meren

€ 950.000
Buurt Donderstraat, BussumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Bussum

Deze woning uit 1927 combineert oude charme met een energielabel B. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €950.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Gooise Meren.

De buurt Donderstraat

De buurt Donderstraat is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er veilig: in 2023 werden 21 misdrijven geregistreerd. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en de inkomens zijn bovengemiddeld. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven aan de Voormeulenweg

Voor je boodschappen loop je naar de Ekoplaza (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Ook de Nettorama en Dekamarkt zijn op loopafstand. Basisscholen vind je om de hoek: De Hoeksteen en Juliana Daltonschool. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Gooise Meren biedt verder alle voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Schouten Makelaars 't Gooi op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 7.787
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1927
EnergielabelB
BuurtDonderstraat
WijkEng
GemeenteGooise Meren

Locatie

Voormeulenweg 56, Bussum

Buurt statistieken

Gegevens uit Donderstraat

Inwoners1.285
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Ekoplaza
Huizerweg 17-19
744m
Albert Heijn
Koekoeklaan 88
802m
Nettorama
Landstraat 18
871m

Scholen

49 binnen 5 km

De Hoeksteen
Basisonderwijs · 450 leerlingen
349m
De Indon
Speciaal onderwijs · 74 leerlingen
394m
Juliana Daltonschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
415m

Veelgestelde vragen

Over Voormeulenweg 56, Bussum

Welk energielabel heeft Voormeulenweg 56?

De woning aan Voormeulenweg 56 in Bussum heeft energielabel B.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 122 m² met energielabel B in Bussum. De woning heeft een perceel van 240 m² en een bouwjaar van 1927. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Bussum ligt op 2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor energielabel heeft de woning?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het relatief zuinig is in energieverbruik, met goede isolatie en een efficiënte verwarming. Dit is gunstig voor de maandelijkse energiekosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Hoeksteen (349 m) en Juliana Daltonschool (415 m) zijn het dichtstbij. Ook is er speciaal basisonderwijs (De Indon, 394 m) en voortgezet onderwijs op 1,2 km.