Twee-onder-één-kap te koop: Prinses Irenelaan 3, Mijdrecht
KopenDe Ronde Venen2-onder-1-kapwoningenPrinses Irenelaan 3

Prinses Irenelaan 3

Mijdrecht Dorp, De Ronde Venen

€ 647.000
Buurt Mijdrecht Dorp, MijdrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Boni op 163m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
44% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze woning uit 1935 ademt sfeer en karakter. Met 162 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €647.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in De Ronde Venen.

Mijdrecht Dorp

De woning staat in de buurt Mijdrecht Dorp, een rustige woonwijk. De buurt telt 1.635 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni of Hoogvliet, beide om de hoek. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals RKBS Hofland of OBS Wereldwijs, twee straten verder. Het VeenLanden College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente De Ronde Venen biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KORVER MAKELAARS | Altijd 't juiste adres! aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 647.000
Prijs per m²€ 3.994
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtMijdrecht Dorp
WijkMijdrecht
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Prinses Irenelaan 3, Mijdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Mijdrecht Dorp

Inwoners1.635
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Boni
De Lindeboom 25
163m
Hoogvliet
Kerkvaart 7
189m
Albert Heijn
De Passage 26
395m

Scholen

21 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Hofland
Basisonderwijs · 213 leerlingen
558m
Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht
Basisonderwijs · 124 leerlingen
558m
VeenLanden College
Voortgezet onderwijs · 960 leerlingen
734m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Irenelaan 3, Mijdrecht

Welk energielabel heeft Prinses Irenelaan 3?

De woning aan Prinses Irenelaan 3 in Mijdrecht heeft energielabel C.

Is €647.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €647.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Mijdrecht. De woning heeft een oppervlakte van 162 m² en een perceel van 272 m², met energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe oud is deze woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1935, dus bijna 90 jaar oud. Dat kan betekenen dat er in de loop der jaren onderhoud is gepleegd, maar het is goed om bij bezichtiging te letten op de staat van het dak, de fundering en de isolatie. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd.

Wat is de sfeer in de buurt Mijdrecht Dorp?

Mijdrecht Dorp is een rustige woonwijk met veel oudere bewoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt heeft een gemêleerde bevolking. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, wat het prettig wonen maakt.