Twee-onder-één-kap te koop: Rodenrijseweg 349, Berkel En Rodenrijs
Verkocht onder voorbehoud
KopenLansingerland2-onder-1-kapwoningenRodenrijseweg 349

Rodenrijseweg 349

Bonfut, Lansingerland

€ 849.000
Buurt Bonfut, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 287m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Rodenrijseweg 349 in Berkel En Rodenrijs ademt de charme van 1935. Met 149 m² woonoppervlak en een ruim perceel van 788 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Lansingerland.

Buurt Bonfut

De woning ligt in de buurt Bonfut, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 545 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en een hoge koopwoningenpercentage van 90%.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (287 m). Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Hoogvliet op fietsafstand. In de buurt vind je basisscholen als Jenaplanschool De Kwakel en CBS Prins Willem-Alexander, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Melanchthon Berkroden, tien minuten lopen. De gemeente Lansingerland biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DB NVM Makelaars | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 5.698
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte788m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtBonfut
WijkDe Wadden
GemeenteLansingerland

Locatie

Rodenrijseweg 349, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Bonfut

Inwoners545
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Rozenoord 2
287m
Jumbo
Westpolderstraat 86
1468m
Albert Heijn
Westerwater 2
1873m

Scholen

75 binnen 5 km

Jenaplanschool De Kwakel
Basisonderwijs · 238 leerlingen
356m
CBS Prins Willem-Alexander
Basisonderwijs · 203 leerlingen
365m
Melanchthon Berkroden
Voortgezet onderwijs · 760 leerlingen
1079m

Veelgestelde vragen

Over Rodenrijseweg 349, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Rodenrijseweg 349?

De woning aan Rodenrijseweg 349 in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel D.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1935 met een groot perceel van 788 m² in Berkel En Rodenrijs. De woning heeft energielabel D, wat invloed kan hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een park op loopafstand. Het treinstation is op 6,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn om de hoek.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1935 met een woonoppervlak van 149 m² en een perceel van 788 m². Het energielabel is D. De woning heeft een royale tuin en biedt mogelijkheden voor uitbreiding of verduurzaming.