Twee-onder-één-kap te koop: Roselmanserf 8, Helmond
KopenHelmond2-onder-1-kapwoningenRoselmanserf 8

Roselmanserf 8

Schutsboom, Helmond

€ 785.000
Buurt Schutsboom, HelmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 201m²
201m² woonoppervlakte
Jumbo op 466m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Schutsboom

Deze woning aan het Roselmanserf ademt ruimte en rust. Met 201 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 356 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €785.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk het aanbod van twee onder een kapwoningen in Helmond om een beeld te krijgen.

De buurt Schutsboom

Schutsboom is een groene, rustige wijk in Brandevoort. De enige bewoner die een review achterliet, geeft de buurt een 9 en zegt: "Prima." Het is een gezinsvriendelijke buurt: veel huishoudens hebben kinderen en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. De buurt Schutsboom heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9, wat duidt op veel gezinnen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Albert Heijn, beide om de hoek. De kinderen lopen naar basisschool De Vendelier of Openbare Basisschool Brandevoort, allebei op loopafstand. Voor de middelbare school is er het Carolus Borromeus College, twee straten verder. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 3.905
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte356m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtSchutsboom
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Roselmanserf 8, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
A
05-09-2024
Goed

Prima

Buurt statistieken

Gegevens uit Schutsboom

Inwoners3.365
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Huiskensstraat 2
466m
Albert Heijn
de Plaetse 87
473m
Aldi
Hoofdstraat 95-97
1253m

Scholen

31 binnen 5 km

Carolus Borromeus College
Voortgezet onderwijs · 1520 leerlingen
433m
Bs De Vendelier
Basisonderwijs · 411 leerlingen
466m
Openbare Basisschool Brandevoort
Basisonderwijs · 536 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Roselmanserf 8, Helmond

Welk energielabel heeft Roselmanserf 8?

De woning aan Roselmanserf 8 in Helmond heeft energielabel A.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Helmond, maar het formaat (201 m², perceel 356 m²) en energielabel A rechtvaardigen de prijs. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in de gemeente om te zien of het marktconform is.

Hoe is de buurt Schutsboom om in te wonen?

Schutsboom is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De enige review geeft een 9 en noemt het 'Prima'. De buurt heeft veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit. Het is een fijne plek voor wie van ruimte en rust houdt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Bs De Vendelier (466 m) en Openbare Basisschool Brandevoort (601 m). Voor voortgezet onderwijs is het Carolus Borromeus College (433 m) dichtbij. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Eindhoven en andere steden reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Jumbo en Albert Heijn zitten op ongeveer 470 meter afstand, dus om de hoek. Ook Aldi is op 1,2 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs
heuvel.nl
Bekijk
Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs
huispedia.nl