Twee-onder-één-kap te koop: Rozenstraat 2, Driebergen-Rijsenburg

Rozenstraat 2

Driebergen-Centrum, Utrechtse Heuvelrug

€ 585.000
Buurt Driebergen-Centrum, Driebergen-RijsenburgBekijk buurt
Albert Heijn op 149m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Rozenstraat in Driebergen-Rijsenburg ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 184 m² biedt het een fijne basis. Het energielabel F betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Utrechtse Heuvelrug.

Buurt Driebergen-Centrum

De buurt Driebergen-Centrum is groen en rustig, met veel bos in de omgeving. Een bewoner zegt: "Zalig op doodlopende weg eindigend bij bos met vijver is het rustig wonen." Een ander noemt het "een fijne en rustige buurt" met een ontspannen sfeer. De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, en de woningvoorraad bestaat voor 65% uit eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (149 m) of de Lidl twee straten verder (224 m). Basisschool CJS De Kring ligt op tien minuten lopen. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt veel natuur, met een park of plantsoen op loopafstand. Het treinstation is drie kilometer verderop, prima voor een rit naar Utrecht.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vierhout van Wonderen Makelaars Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 4.958
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte184m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
BuurtDriebergen-Centrum
WijkDriebergen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Rozenstraat 2, Driebergen-Rijsenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

8.9
Koosje
23-07-2025
Bosrijk

Zalig op doodlopende weg Eindigend bij bos met vijver is het rustig wonen. Muv de nachtelijke avonturiers die op het bankje gaan zitten. Wat ze doen ? Jammer genoeg gooien ze de opgesnoepte verpakking op de grond terwijl er een prullenbak binnen 2 stappen staat. Verder top wonen

8.8
Djuna
19-04-2025
Thuis

Ik ben hier opgegroeid als kind, Driebergen zal altijd een plekje in mijn hart hebben. Omdat er (toen minder kinderen) waren trokken ik en mijn zusje er altijd op uit en hebben samen de leukste dingen ontdekt. Omdat driebergen in een bebost gebied ligt valt er veel te ontdekken. De dorpsfeesten worden nu ook steeds leuker! Afgelopen jaar een kerstmarkt gehad en dat voelde zo gezellig en samenhorend aan. We leven dicht bij alles, lekker dicht bij de winkels, bos, utrecht, het is alleen jammer dat er weinig activiteiten worden georganiseerd voor kinderen. Driebergen heeft ook geen middelbare scholen maar dat is geen punt. Ik ben de laatste jaren Driebergen meer gaan waarderen! Zoals meer weten over de geschiedenis van het dorp en bijvoorbeeld de architectuur. Wat ik ook interessant vind is dat ze nu met bevrijdingsdag allemaal dingen organiseren zodat we meer te weten kunnen komen over Driebergen. Een hele leuke buurt! Als kind heb ik me altijd veilig gevoeld, de laatste jaren wat minder vooral savonds, door rond hangende jongeren. Zoals ik eerder al heb gezegd is Driebergen erg groen, in de meeste straten zie je overal struiken bomen bloemen planten, voorla nu in het voorjaar wordt ik daar heel vrolijk van!