Twee-onder-één-kap te koop: Secretaris Kuitstraat 22, Oosterbeek
Verkocht onder voorbehoud
KopenRenkum2-onder-1-kapwoningenSecretaris Kuitstraat 22

Secretaris Kuitstraat 22

Beelaertslaan, Renkum

€ 719.000
Buurt Beelaertslaan, OosterbeekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oosterbeek

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Secretaris Kuitstraat 22 ademt de sfeer van de jaren vijftig: solide baksteen, een ruime opzet en een flink perceel van 415 m². Met 126 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabel huis dat klaar is voor de toekomst. De vraagprijs van €719.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Renkum.

De buurt Beelaertslaan

De buurt Beelaertslaan is een rustige, groene wijk in Oosterbeek. Het is een buurt waar veel 65-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen voelen zich er thuis. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en twee derde is koop. Het park of plantsoen ligt op een steenworp afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn, om de hoek op tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Coop of Aldi dichtbij. Kinderen kunnen naar de Bernulphusschool of Basisschool de Paasberg, beide op loopafstand. De gemeente Renkum biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Musscher & Sonneveld Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 719.000
Prijs per m²€ 5.706
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1958
EnergielabelB
BuurtBeelaertslaan
WijkOosterbeek Noordoost
GemeenteRenkum

Locatie

Secretaris Kuitstraat 22, Oosterbeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Beelaertslaan

Inwoners395
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Pastoor Bruggemanlaan 1
1088m
Coop
Utrechtseweg 94
1430m
Aldi
Jacobaweg 3
1495m

Scholen

32 binnen 5 km

Sgm. so/vso De Brouwerij
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
785m
Bernulphusschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1022m
Basisschool de Paasberg
Basisonderwijs · 206 leerlingen
1074m

Veelgestelde vragen

Over Secretaris Kuitstraat 22, Oosterbeek

Welk energielabel heeft Secretaris Kuitstraat 22?

De woning aan Secretaris Kuitstraat 22 in Oosterbeek heeft energielabel B.

Is €719.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €719.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Oosterbeek met 126 m² woonoppervlak, een perceel van 415 m² en energielabel B. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de gunstige ligging in een groene, rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Oosterbeek?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1958 met een woonoppervlak van 126 m² en een perceel van 415 m². Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Bernulphusschool (basisonderwijs) ligt op 1 km, Basisschool de Paasberg op 1,1 km. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.