Twee-onder-één-kap te koop: Sint Willibrordstraat 10, Berkel-Enschot
KopenTilburg2-onder-1-kapwoningenSint Willibrordstraat 10

Sint Willibrordstraat 10

Berkel Noord, Tilburg

€ 895.000
Buurt Berkel Noord, Berkel-EnschotBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 392m²
392m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Berkel-Enschot

Deze woning aan de Sint Willibrordstraat 10 ademt ruimte en karakter. Met 392 m² woonoppervlak op een perceel van 310 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1957 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Tilburg.

Berkel Noord: een rustige, groene buurt

Berkel Noord is een gewilde woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2400 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband leeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 88% van de woningen is eengezinswoning en 67% is koop. De buurt Berkel Noord is matig stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1120. Het is een veilige buurt met 44 misdrijven per jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 593 meter of Albert Heijn op 662 meter, beide om de hoek. Basisschool Berkeloo (589 m) en Basisschool Rennevoirt (792 m) zijn op loopafstand. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: 2College Ruivenmavo op 935 meter. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SK-makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 2.283
Woonoppervlakte392m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1957
EnergielabelC
BuurtBerkel Noord
WijkBerkel-Enschot
GemeenteTilburg

Locatie

Sint Willibrordstraat 10, Berkel-Enschot

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkel Noord

Inwoners2.430
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Koningsoord 64
593m
Albert Heijn
Koningsoord 137
662m
PLUS
Tongerloplein 23
2114m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool Berkeloo
Basisonderwijs · 450 leerlingen
589m
Basisschool Rennevoirt
Basisonderwijs · 427 leerlingen
792m
2College Ruivenmavo
Voortgezet onderwijs · 409 leerlingen
935m

Veelgestelde vragen

Over Sint Willibrordstraat 10, Berkel-Enschot

Welk energielabel heeft Sint Willibrordstraat 10?

De woning aan Sint Willibrordstraat 10 in Berkel-Enschot heeft energielabel C.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Berkel-Enschot, maar het woonoppervlak van 392 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. De prijs per vierkante meter is ongeveer €2283, wat marktconform is voor een woning van dit formaat in deze regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Berkel Noord, een rustige wijk in Berkel-Enschot. Het treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 1957. Met 392 m² woonoppervlak en een perceel van 310 m² is het een royale woning. Het energielabel is C, wat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. De woning heeft geen extra kamers of bijzondere voorzieningen zoals een garage of zolder in de data.