Twee-onder-één-kap te koop: Sluisje 4, Vreeland
Verkocht onder voorbehoud

Sluisje 4

Hoeker Polder, Stichtse Vecht

€ 855.000
Buurt Hoeker Polder, VreelandBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Vreeland

Deze woning uit 1910 ademt historie en karakter, met een flinke tuin en een royale oppervlakte van 143 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €855.000 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit type en formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Stichtse Vecht.

De buurt Hoeker Polder

Hoeker Polder is een rustige, landelijke buurt met 210 inwoners. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. De sfeer is dorps en groen. De buurt Hoeker Polder biedt een oase van rust.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo op 2,5 km afstand, of bij de Albert Heijn op 3,8 km. Voor de kinderen is er basisschool CSV Ridderhof op loopafstand (580 m), en ook de andere basisscholen in de omgeving zijn goed bereikbaar. De gemeente Stichtse Vecht biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Helm Woning- en Bedrijfsmakelaars BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 855.000
Prijs per m²€ 5.979
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte545m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtHoeker Polder
WijkVreeland
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Sluisje 4, Vreeland

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoeker Polder

Inwoners210
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Rijksstraatweg 127-129
2524m
Albert Heijn
Oud-Loosdrechtsedijk 182
3761m
Albert Heijn
Voorstraat 10
3871m

Scholen

10 binnen 5 km

CSV Ridderhof
Basisonderwijs · 196 leerlingen
580m
KBs St. Ludgerus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
2247m
Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2623m

Veelgestelde vragen

Over Sluisje 4, Vreeland

Welk energielabel heeft Sluisje 4?

De woning aan Sluisje 4 in Vreeland heeft energielabel C.

Is €855.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €855.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 143 m² met een perceel van 545 m² in Vreeland. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1910. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de landelijke ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Vreeland?

Vreeland ligt in het groene hart van Nederland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,7 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. Openbaar vervoer is beperkt, maar er rijden bussen naar omliggende plaatsen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 2,5 km. Basisschool CSV Ridderhof ligt op 580 m lopen. Voor een restaurant of bibliotheek moet je naar het centrum van Vreeland of Loenen. De buurt is rustig, dus voor uitgebreide voorzieningen ben je aangewezen op de auto.