Twee-onder-één-kap te koop: St.Michielsstraat 38, Sint-Michielsgestel

St.Michielsstraat 38

Sint-Michielsgestel, Sint-Michielsgestel

€ 689.000
Buurt Sint-Michielsgestel, Sint-MichielsgestelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1938 ademt sfeer en karakter. Met 180 m² woonoppervlak en een perceel van 275 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €689.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de populariteit van twee onder een kapwoningen in Sint-Michielsgestel.

Sint-Michielsgestel: een dorpse sfeer

De woning staat in de gelijknamige buurt Sint-Michielsgestel, een dorpse omgeving met ruim 3000 inwoners. De bevolking is gemengd, met een flink aandeel 65-plussers. De buurt kent een rustig karakter, met veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, veilige woonomgeving. Meer weten over de buurt? Bekijk de pagina over Sint-Michielsgestel.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je een Aldi (om de hoek) en een Jumbo (twee straten verder). Ook een Albert Heijn is op tien minuten lopen bereikbaar. Voor de kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals basisschool De Bolster en het Gymnasium Beekvliet, beide op loopafstand. De gemeente Sint-Michielsgestel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Uden Makelaardij & Taxaties op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 3.828
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte275m²
Bouwjaar1938
EnergielabelD
BuurtSint-Michielsgestel
WijkSint-Michielsgestel
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

St.Michielsstraat 38, Sint-Michielsgestel

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint-Michielsgestel

Inwoners3.040
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Oude Schoolstraat 6
530m
Jumbo
Nieuwstraat 40
653m
Albert Heijn
Kloosterpad 3
1139m

Scholen

20 binnen 5 km

Kentalis Mariëlla
Speciaal onderwijs · 43 leerlingen
647m
Kentalis Rafaël
Speciaal onderwijs · 10 leerlingen
666m
Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 267 leerlingen
680m

Veelgestelde vragen

Over St.Michielsstraat 38, Sint-Michielsgestel

Welk energielabel heeft St.Michielsstraat 38?

De woning aan St.Michielsstraat 38 in Sint-Michielsgestel heeft energielabel D.

Is €689.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €689.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 180 m² in Sint-Michielsgestel. Het bouwjaar 1938 en energielabel D zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat dit een reëel bedrag is.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het centrum van Sint-Michielsgestel, op loopafstand van supermarkten (Aldi op 530 m, Jumbo op 653 m) en scholen. Het treinstation is op 6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Hoe is de buurt Sint-Michielsgestel om in te wonen?

Sint-Michielsgestel is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer. De bevolking is gemengd, met een relatief hoog aandeel ouderen. Het is een veilige en prettige woonomgeving.

Wat betekent energielabel D voor de stookkosten?

Energielabel D is gemiddeld. De woning is niet optimaal geïsoleerd, dus je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand, waaronder basisschool De Bolster (1,4 km) en het Gymnasium Beekvliet (0,9 km). Ook zijn er scholen voor voortgezet speciaal onderwijs in de directe omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Er rijden bussen in de buurt, maar voor woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto.

Van Uden Makelaardij & Taxaties
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen