Vrijstaande woning te koop: Schijndelseweg 28, Sint-Michielsgestel
21 uur geleden ontdekt

Schijndelseweg 28

Sint-Michielsgestel, Sint-Michielsgestel

€ 485.000
Buurt Sint-Michielsgestel, Sint-MichielsgestelBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Schijndelseweg 28 in Sint-Michielsgestel ademt de sfeer van 1928. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 355 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Sint-Michielsgestel.

Sint-Michielsgestel

De buurt Sint-Michielsgestel is een dorpse omgeving met ruim 3000 inwoners. De bevolking is gemengd: veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene wijk zien. De buurt Sint-Michielsgestel heeft een laag stedelijkheidsniveau.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 155 meter, of twee straten verder naar de Jumbo. Basisschool De Bolster is op tien minuten lopen, en het Gymnasium Beekvliet ligt om de hoek. De gemeente Sint-Michielsgestel biedt verder een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.553
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte355m²
Bouwjaar1928
EnergielabelF
BuurtSint-Michielsgestel
WijkSint-Michielsgestel
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Schijndelseweg 28, Sint-Michielsgestel

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint-Michielsgestel

Inwoners3.040
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Kloosterpad 3
155m
Jumbo
Nieuwstraat 40
504m
Aldi
Oude Schoolstraat 6
625m

Scholen

19 binnen 5 km

Kentalis Mariëlla
Speciaal onderwijs · 43 leerlingen
905m
Kentalis Rafaël
Speciaal onderwijs · 10 leerlingen
926m
Gymnasium Beekvliet
Voortgezet onderwijs · 631 leerlingen
962m

Veelgestelde vragen

Over Schijndelseweg 28, Sint-Michielsgestel

Welk energielabel heeft Schijndelseweg 28?

De woning aan Schijndelseweg 28 in Sint-Michielsgestel heeft energielabel F.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 190 m² in Sint-Michielsgestel. Het energielabel F is wel een aandachtspunt: dat betekent hoge stookkosten verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de buurt Sint-Michielsgestel om in te wonen?

Sint-Michielsgestel is een rustige, groene buurt met veel 65-plussers en gezinnen. Er zijn voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk op loopafstand. Het treinstation ligt op 6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?