Twee-onder-één-kap te koop: Sweelincklaan 29, Bilthoven
KopenDe Bilt2-onder-1-kapwoningenSweelincklaan 29

Sweelincklaan 29

Bilthoven Noord I, De Bilt

€ 1.385.000
Buurt Bilthoven Noord I, BilthovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Bilthoven

Deze woning uit 1935 ademt de sfeer van een klassieke jaren-dertigwoning: royale kamers, hoge plafonds en een ruime tuin. Met 186 m² woonoppervlak en een perceel van 665 m² is er volop ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €1.385.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Bilt.

Bilthoven Noord I: rustig en groen

De woning staat in de buurt Bilthoven Noord I, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 2.815 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (91%). Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (69 misdrijven) en een ruime opzet.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR om de hoek (580 meter) of fiets je naar de Albert Heijn op ruim een kilometer. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool St Theresia (521 meter) en de Van Dijckschool (746 meter). Het station Bilthoven ligt op 1,5 kilometer. De gemeente De Bilt biedt een goede mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.385.000
Prijs per m²€ 7.446
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte665m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtBilthoven Noord I
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Sweelincklaan 29, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord I

Inwoners2.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

SPAR
Bilderdijklaan 106
580m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
1247m
Lidl
De Kwinkelier 38
1277m

Scholen

30 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool St Theresia
Basisonderwijs · 383 leerlingen
521m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
746m
Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
792m

Veelgestelde vragen

Over Sweelincklaan 29, Bilthoven

Welk energielabel heeft Sweelincklaan 29?

De woning aan Sweelincklaan 29 in Bilthoven heeft energielabel D.

Is €1.385.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.385.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Bilthoven. De woning heeft een royale oppervlakte van 186 m² en een groot perceel van 665 m², wat de prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de vergelijking met andere woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Bilthoven Noord I om in te wonen?

Bilthoven Noord I is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 2.815 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de supermarkt en basisscholen zijn binnen een kilometer te vinden. Het treinstation ligt op 1,5 km, wat de buurt goed bereikbaar maakt.