Twee-onder-één-kap te koop: Zweerslaan 36, Bilthoven
KopenDe Bilt2-onder-1-kapwoningenZweerslaan 36

Zweerslaan 36

Bilthoven Noord I, De Bilt

€ 1.560.000
Buurt Bilthoven Noord I, BilthovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 239m²
239m² woonoppervlakte
SPAR op 394m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Bilthoven

Deze woning aan de Zweerslaan 36 ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke oppervlakte van 239 m² en een perceel van 627 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1930. De vraagprijs van €1.560.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Bilt.

De buurt: Bilthoven Noord I

De woning ligt in de buurt Bilthoven Noord I, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2.800 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een groene omgeving met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op 394 meter. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand, beide op ongeveer een kilometer. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals de Rooms Katholieke Basisschool St Theresia op 466 meter en de Van Dijckschool op 528 meter. De gemeente De Bilt biedt een prettige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.560.000
Prijs per m²€ 6.527
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte627m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtBilthoven Noord I
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Zweerslaan 36, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord I

Inwoners2.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR
Bilderdijklaan 106
394m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
1004m
Lidl
De Kwinkelier 38
1031m

Scholen

33 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool St Theresia
Basisonderwijs · 383 leerlingen
466m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
528m
Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
666m

Veelgestelde vragen

Over Zweerslaan 36, Bilthoven

Welk energielabel heeft Zweerslaan 36?

De woning aan Zweerslaan 36 in Bilthoven heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.560.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.560.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Bilthoven. De woning heeft een royale oppervlakte van 239 m² en een perceel van 627 m², wat de prijs deels verklaart. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1930. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de marktprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of een korte wandeling. De omgevingsadressendichtheid is 856, wat duidt op een matig stedelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Rooms Katholieke Basisschool St Theresia ligt op 466 meter, de Van Dijckschool op 528 meter en de Montessorischool Bilthoven op 666 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,1 km.