Twee-onder-één-kap te koop: Veenroede 15, Emmer-Compascuum
KopenEmmen2-onder-1-kapwoningenVeenroede 15

Veenroede 15

Emmer-Erfscheidenveen, Emmen

€ 389.500
Buurt Emmer-Erfscheidenveen, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Emmer-Compascuum

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Veenroede 15 staat in een rustige straat in Emmer-Compascuum. Met 138 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 268 vierkante meter is er volop ruimte. De woning uit 1999 is goed onderhouden en voelt licht en ruimtelijk aan. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Emmen.

De buurt Emmer-Erfscheidenveen

De woning ligt in de buurt Emmer-Erfscheidenveen, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1780 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met veel rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 3,5 kilometer afstand, of bij Lidl en Boni, beide op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool De Dreef, zit op nog geen 150 meter lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken, al liggen die op enkele kilometers afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Beekenkamp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 2.822
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte268m²
Bouwjaar1999
BuurtEmmer-Erfscheidenveen
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Veenroede 15, Emmer-Compascuum

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Erfscheidenveen

Inwoners1.780
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Houtweg 296
3481m
Lidl
Houtweg 151
3671m
Boni
Runde Noordzijde 101
3852m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dreef
Basisonderwijs · 77 leerlingen
139m
RK/PC Jenaplanschool Kristalla
Basisonderwijs · 95 leerlingen
3355m
De Kubus
Basisonderwijs · 294 leerlingen
3355m

Veelgestelde vragen

Over Veenroede 15, Emmer-Compascuum

Is €389.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1999 met 138 m² woonoppervlak in Emmer-Compascuum. De woning heeft een ruim perceel van 268 m² en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Emmer-Compascuum?

Emmer-Compascuum ligt in de provincie Drenthe, nabij de grens met Duitsland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,6 kilometer afstand, in Emmen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 139 meter afstand zit Openbare Basisschool De Dreef, een kleine basisschool met 77 leerlingen. Andere basisscholen zoals RK/PC Jenaplanschool Kristalla en De Kubus liggen op ongeveer 3,4 kilometer afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Emmen, op 7 kilometer.