Twee-onder-één-kap te koop: Veldkampstraat 3, Hollandscheveld
KopenHoogeveen2-onder-1-kapwoningenVeldkampstraat 3

Veldkampstraat 3

Hollandscheveld kern, Hoogeveen

€ 399.500
Buurt Hollandscheveld kern, HollandscheveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
PLUS op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Hollandscheveld

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1975 staat in een rustige straat in Hollandscheveld. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 264 m² is er flink wat ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €399.500 is scherp vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Hoogeveen, waar de gemiddelde prijs hoger ligt.

Hollandscheveld kern: een gezellige buurt

De buurt Hollandscheveld kern wordt door bewoners omschreven als gezellig en veilig. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 8,85. Een bewoner zegt: "Een hele gezellige buurt met veel voorzieningen dichtbij, je hebt 2 supermarkten, een kapper, tatooshop, meerdere kledingwinkels, apotheek, dokter en tandarts en nog veel meer." Een ander noemt het "een rustige buurt, aardige mensen". In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook een andere PLUS is twee straten verder. Kinderen kunnen naar OBS Oostenbrink / Het Hoeltien, dat naast de deur ligt, of naar PCBS Het Mozaïek, op tien minuten lopen. De huisartsenpraktijk en een restaurant zijn ook om de hoek. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Groenhout Makelaars Assen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 3.004
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte264m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtHollandscheveld kern
WijkHollandscheveld
GemeenteHoogeveen

Locatie

Veldkampstraat 3, Hollandscheveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.9
Angelina entjes
09-01-2025
Gezellig

Een hele gezellige buurt met veel voorzieningen dichtbij, je hebt 2 supermarkten, een kapper, tatooshop, meerdere kledingwinkels, apotheek, dokter en tandarts en nog veel meer je hebt dus eigenlijk alles in de buurt. Ook worden er veel dingen georganiseerd in bijvoorbeeld de speeltuin voor kinderen.

8.6
D. D.
13-12-2024
Rustige buurt, aardige mensen

Soms barbecues, altijd gezellig met elkaar praten, kortom leuke gemeenschap

8.9
Angelina
26-09-2024
Gezellig

Het is een gezellige buurt met veel gezellige en leuke mensen. Kinderen spelen hier graag op d'r straat. Het voelt hier gewoon erg veilig.

9.0
Dylan D.
29-06-2024
Een heerlijke rustige buurt, met aardige mensen!

De mensen laten je voor als je voorrang hebt, en rijden niet zomaar langs je, ze zijn meelevend en kennen elkaar wel goed. Over het algemeen is het lekker rustig, en kan je op je gemak winkelen bij de winkels. De snackbars zijn ook heel goed hier :)

Buurt statistieken

Gegevens uit Hollandscheveld kern

Inwoners3.675
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hollandscheveld kern

Woningvoorraad1.512
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Het Hoekje 54
234m
PLUS
Het Hoekje 11-13
304m
SPAR