Twee-onder-één-kap te koop: Vuchtelanden 16, Enschede
Verkocht onder voorbehoud
KopenEnschede2-onder-1-kapwoningenVuchtelanden 16

Vuchtelanden 16

Stroinkslanden Noord-Oost, Enschede

€ 435.000
Buurt Stroinkslanden Noord-Oost, EnschedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Stroinkslanden Noord-Oost

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Vuchtelanden 16 ligt in een rustige, groene buurt in Enschede. Met 160 m² woonoppervlak en een perceel van 244 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1981 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €435.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Enschede.

Stroinkslanden Noord-Oost: een fijne buurt

De buurt Stroinkslanden Noord-Oost wordt door bewoners gewaardeerd om de rust. Een bewoner zegt: "Heel rustig en een fijne buurt om met kleine kinderen op te groeien. Een mooi park om te wandelen met je hond." De buurt telt ruim 3.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 423 meter. Ook Nettorama is twee straten verder. Basisschool Bomans en Christelijke School voor Basisonderwijs Drakensteyn liggen op loopafstand, net als Het Stedelijk College Zuid voor voortgezet onderwijs. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alex Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 2.719
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte244m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtStroinkslanden Noord-Oost
WijkEnschede-Zuid
GemeenteEnschede

Locatie

Vuchtelanden 16, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Misha
22-12-2024
Rustig

Heel rustig en een fijne buurt om met kleine kinderen op te groeien. Een mooi park om te wandelen met je hond

Buurt statistieken

Gegevens uit Stroinkslanden Noord-Oost

Inwoners3.205
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Veldhoflanden 2
423m
Nettorama
Spaansland 15
892m
Lidl
Brinkstraat 336
1351m

Scholen

72 binnen 5 km

Basisschool Bomans
Basisonderwijs · 177 leerlingen
432m
Christelijke School voor Basisonderwijs Drakensteyn
Basisonderwijs · 281 leerlingen
432m
Het Vastert Opb Basisschool
Basisonderwijs · 266 leerlingen
432m

Veelgestelde vragen

Over Vuchtelanden 16, Enschede

Welk energielabel heeft Vuchtelanden 16?

De woning aan Vuchtelanden 16 in Enschede heeft energielabel B.

Is €435.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €435.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 160 m² met energielabel B in deze buurt. De woning heeft een ruim perceel en ligt in een rustige, gewaardeerde buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Stroinkslanden Noord-Oost om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners omschreven als heel rustig en fijn voor gezinnen met kleine kinderen. Er is een park op loopafstand en de buurt heeft een mix van inwoners, waaronder veel gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig overlast.